Здоровий сон на зручному ліжку

Якщо ви постійно помічаєте, що ніяк не можете виспатись, то, швидше за все, звинувачуйте в цьому своїх галасливих сусідів, стреси, близько розташовану автомобільну дорогу та інші фактори, але тільки не ліжко. А може, причина саме в цьому, і прийшла пора купити матраци і поміняти самі ліжка в своєму домі?

Щоб точно з цим розібратися, достатньо відповісти на такі питання:

- Чи спостерігається біль у спині або попереку після сну?

- Чи вистачає вам місця на ліжку?

- Поверхня вашого ліжка рівна, без будь-яких випирають або вдавлених частин?

Звичайно, покупка нової ліжка – це фінансові витрати, однак чи варто економія тих мук, випробуваних на тій старій і незручною ліжка, на якому ми проводимо третину нашого життя?

Основними складовими частинами ліжка є каркас і матрац. При виборі основи каркаса, на який ляже матрац, слід приділяти особливу увагу ламелям, які повинні бути виконані з твердих порід дерева. З матрацами в даний час проблем немає, наприклад, можна замовити якісні матраци консул з доставкою . Загалом же бажано, щоб його наповнювач був виконаний з латексу, кокосової койри, пінополіуретану і т.п. матеріалів. При цьому також потрібно враховувати, що сучасні матраци відрізняються системою конструкції, твердістю, пружністю, а також здатністю вбирати вологу тіла.

Найбільш бажаними для багатьох покупців стали безпружинні матраци, в яких замість пружинного блоку використовується латекс або поролон. Такі матраци за вагою хоча і не перевершують надувні матраци для плавання , все ж досить легкі, вони добре вентилюються і здатні витримувати великі навантаження. Особливо такий вид матраців корисний людям, страждаючим захворюваннями хребта.

Крім матраца важливі також характеристики і самого ліжка. Першочерговими є параметри ширини спального місця. Для подружньої пари, тобто при двоспальному виборі ліжка її ширина повинна складати мінімум 1,6 метра. Якщо габарити вашої спальні не дозволяють встановити таке ліжко, можна вибрати такі варіанти меблів, які ховаються в шафу або піднімаються до стіни. Зверніть увагу також на матеріал деревини та її покриття. Ніякого різкого запаху присутні не повинно.

Читайте на cайті:

Залишити коментар