Затишний інтер’єр спальні

Спальня – найважливіше в плані релаксації місце в будинку, де можливо відпочити від буденної суєти і розслабитися в спокійному сні. Щоб нічний відпочинок був повноцінно здоровим, а вранці незмінно був гарний настрій і прилив бадьорості, важливо приділити час обстановку в спальні. Вибір колірної гами, обоїв, підлоги, меблів і освітлення спальні впливають на наше самопочуття, і правильний вибір всіх цих нюансів дозволить ставитися до життя більш позитивно.

Перш за все, слід визначитися з основним кольором спальні. Фахівці стверджують, що найкраще на сон впливають блакитні відтінки, а поєднання синіх і червоних тонів чудово підходить для спальні подружньої пари. Червоні кольори налаштовують на романтичний лад, а спокійний синій сприяє приємному сну. Жовті відтінки в спальні будуть сприяти ранньому пробудженню її власників, а поєднання синього і зеленого ідеально для спальні дитини, на яку вони діють заспокійливим чином. Дизайнери вважають за краще оформляти спальні в світлих тонах, а яскравий колір додавати тільки як акцентів – подушки на ліжку, плед чи килимок біля ліжка.

Найбільш важливою деталлю обстановки спальні є ліжко , тому при її покупці небажано заощаджувати, і потрібно купувати лише якісну річ. Односпальне ліжко зазвичай встановлюють біля якої-небудь внутрішньої стіни, а двоспальні ліжка встановлюються в кімнаті таким чином, щоб у кожного з її власників був свій власний підхід до спального місця. Тому двоспальні ліжка часто ставлять в центрі кімнати узголів’ям до внутрішньої стіни, подалі від дверей і вікон, щоб уникнути протягу. Здоров’я сплячої людини залежить не тільки від ліжка, але і від матраца, подушки, ковдр. Найкращими по праву вважаються ортопедичні матраци різноманітних конструкцій, які м’яко підтримують хребет всю ніч і людина не відчуває втоми після сну.

Щоб у спальні було більше природного світла, не можна встановлювати поряд з вікнами шафи, їх краще розташувати в кутку чи затишній ніші, а біля вікна буде чудово виглядати трюмо. Як електричного освітлення для спальні потрібно підібрати не тільки основний світильник, а й кілька приглушених по яскравості світла нічників. Для підлоги бажано підібрати натуральні матеріали – паркет або паркетну дошку, вони на відміну від ковроліну не потребують такого ретельного очищення від пилу. М’які килимки допустимі поруч з ліжком.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар