Затишне крісло-мішок

крісло-мішокВідгадайте що це таке – легке, м’яке, повітряне, дуже зручне, у нього особлива форма, що нагадує грушу, і воно благотворно впливає на здоров’я? Напевно, ви здивовані і заінтриговані, що ж може поєднувати в собі всі ці властивості? Але не турбуйтеся, зараз ви дізнаєтеся відповіді на всі ці питання, а також дізнаєтеся ніж виділяється серед всієї іншої меблів крісло мішок .

Своє незвичне назва крісло отримало через те, що воно відноситься до типу безкаркасних меблів. А вираз «крісло-мішок» або «крісло груша» з’явилося через те, що говорити «предмет безкаркасних меблів» виходило занадто довго. Якщо ви хоч раз сядете в таке крісло, то ви відчуєте весь його комфорт і зручність, як і багато інших людей до вас. Але ви здивуєтеся – як же крісло може бути зручним людей з абсолютно різною комплекцією? Все дуже просто – крісло буквально підлаштовується під вас і приймає комфортну для вас форму.

Багато хто з нас помічали, що зайняти зручну позу, повністю підходить для вас, досить важко адже доводиться спочатку посоватися, пару разів змінити позу щоб, нарешті, зайняти зручне становище і не відчуваючи дискомфорту нарешті сісти спокійно і почати розслаблятися, але і це зручне положення доводиться постійно підтримувати. Але як же можна розслабитися, постійно соваючись і рухаючись? Крісло-мішок – вирішення всіх цих проблем.

Сівши на “грушу”, ви відчуваєте себе як на хмарі. Це можливо через те, що в цьому кріслі використовується досить незвичайний матеріал – гранули з пінополістиролу. Гранули з цієї речовини не тільки відмінно витримують навантаження і зовсім не мнуться, вони ще й абсолютно екологічно чисті, дуже легкі і можуть приймати будь-яку форму. Саме остання властивість дозволяє кріслу підлаштовуватися під вас і завдяки цьому людина з будь комплекцією відчуває себе в ньому дуже затишно.

У крісла є ще й додаткова властивість – воно дуже легке, і тому вам буде дуже легко і зручно його пересувати з місця на місце, не витрачаючи майже ніяких сил.

Крісло у формі груші – це своєрідний і незвичайне рішення, яке принесе в інтер’єр будинку деяку пікантність і нестандартність. Ну а якщо ваша квартира обмежена по площі, то воно частково вирішить і це питання, на кріслі можна не тільки сидіти, але трохи поспати, сховавшись теплим покривалом.

Якщо ви шукаєте крісло для дитячої кімнати , то, не замислюючись, беріть крісло-мішок. Воно ідеально підійде для дитячої кімнати, адже воно не тільки легке, красиве і комфортне, екологічне і безпечне, але ще і дуже корисне для ще тільки розвивається. Багато педіатри радять батькам купувати саме таку, безкаркасні меблі, вона дозволяє рівномірно розділити навантаження на дитину під час його сидіння на кріслі.

Та й вашій дитині сподобається крісло-мішок! Йому буде дуже цікаво грати з ним. А незвичайна форма крісла допоможе розвитку дитячої уяви.

Читайте на cайті:

Залишити коментар