Які меблі вибрати для ресторану і кафе?

Меблі допомагають створювати атмосферу затишку та комфорту в ресторанах і кафе і в той же час підкреслюють унікальність стилю та інтер’єру вашого закладу, будь то класика, хай-тек чи еклектика. Для класичного стилю в ресторані найкраще підходить дерев’яні меблі, сучасні або в стилі Барокко з масиву дерева різних порід. Все це в підсумку створює оригінальний і неповторний інтер’єр ресторану, бару чи кафе.

Щоб правильно вибрати меблі для кафе, перш за все, необхідно визначитися з концепцією майбутнього закладу, тому що основна функція меблів у ресторані – це привернути якомога більше відвідувачів. Атмосфера респектабельного комфорту або домашнього затишку створюється, насамперед, завдяки цікавим дизайнерським знахідкам. Стиль кожного ресторану повинен бути унікальним і неповторним.

В даний час існує величезна різноманітність всіляких інтер’єрних стилів, тому власник ресторану чи кафе завжди зможе підібрати собі щось оригінальне, властиве саме атмосфері і духу його закладу. Те, що буде виділяти його з інших подібних закладів.

Вибираючи класичний стиль для ресторану, слід звернути увагу саме на меблі з дерева. По-перше, дерево – екологічно чистий матеріал, який надає закладу солідний і респектабельний вигляд, і в той же час підкреслює, що власник ресторану піклується про зручність і здоров’я своїх гостей. По-друге, дерев’яні меблі міцні і можуть прослужити достатньо довго. Все це говорить на користь меблів для ресторанів з натуральних матеріалів: дерева і ротанга ще й тому, що крім чисто дизайнерських цілей існує і функціональний аспект. Саме ним варто керуватися при виборі меблів для ресторанів. Стільці повинні бути з підлокітниками, крісла м’якими, оббитими шкірою або шкірозамінником або текстилем, щоб створити зручності для клієнтів, які прийшли в ресторан на ділові переговори, романтичну вечерю або просто провести час з друзями і близькими. У будь-якому випадку гостям має бути комфортно і спокійно, щоб їм захотілося затриматися в ресторані як можна довше, а це безпосередньо працює на ваш бізнес.

Меблі для кафе відрізняється від ресторанних меблів. Столи та стільці можуть бути менш дорогими і громіздкими, а більш компактними, щоб не захаращувати простір. Для молодіжних кафе більше підходить сучасні меблі в стилі хай-тек, виготовлені з металу або пластика високої якості, тому що атмосфера в кафе більш демократична і народу там буває більше, ніж в ресторанах. У кафе заходять люди різного віку, які хочуть не просто перекусити, але і поспілкуватися з друзями та знайомими. А молодь взагалі може проводити там весь свій вільний час.

Але ще більше молоді люди полюбляють сучасні бари зі стильними меблями. Барні стільці можуть мати як м’які, так і тверді сидіння, вони можуть бути простими і акуратними за формою, але обов’язково зручні і надійні за конструкцією. В якості оббивки для барних стільців практичніше використовувати шкірозамінник. Це прийнятно за ціною і дозволить в подальшому, при необхідності, не міняючи меблів, просто змінити оббивку, щоб змінити інтер’єр без особливих витрат.

І на закінчення можна сказати, щоб стиль вашого закладу виглядав як єдине ціле і був логічно завершеним варто замовляти і купувати меблі для кафе чи ресторану в одному місці. Це дасть закінчене за стилем і оформленням приміщення і істотно заощадить ваш час і кошти, що в поєднанні з хорошою кухнею і якісним обслуговуванням допоможе вашому закладу зустрічати як постійних відвідувачів, так все нових і нових, які в подальшому будуть приходити до вас знову і знову.

Схожі публікації:

Залишити коментар