Як зробити спальню затишною? Поради

затишна спальня

Затишна спальня – це запорука здорового сну, повноцінного відпочинку та гармонійних інтимних відносин.

Без сумніву, кожен представляє затишок по-своєму. Для кого-то затишна спальня асоціюється з простотою лінією і малюнком, рішенням простору на користь величезного зручного ліжка. Для когось затишна спальня – будуар, де повітряна невагомість мережив перегукується з багатообіцяючою таємничістю драпіровок, а туалетний столик є центральним елементом ансамблю. Проте, яке б рішення інтер’єру для своєї спальні ви не вибрали, основними критеріями для будь-якої спальні є комфорт, зручність і гармонія.

Перш ніж починати облаштування спальні , слід вибрати її колірне рішення. При цьому важливо враховувати, що невелике приміщення можна оптично розширити за рахунок використання прозорих пастельних тонів. Якщо ж розміри спальні значні, то додадуть затишку насичені соковиті тони.

Оздоблювальні матеріали відіграють далеко не останню роль, саме з їх допомогою можна створити ту атмосферу, яка буде сприйматися як комфортна. Напевно, говорити, що якісні матеріали забезпечать здоров’я на довгі роки, немає необхідності. Окрім своєї екологічності такі натуральні матеріали, як тканина, шпон, пробка і дерево надають широкі можливості дизайнеру творити. Це обумовлено варіабельністю колірних рішень і фактурного виконання.

Підлогове покриття також вимагає особливого підходу. Задумайтесь, які відчуття, які ви б хотіли відчувати кожен раз, спускаючись з ліжка? Високий ворс ковролінового покриття додасть чарівної принади виконаній в романтичному стилі спальні. Розкішний паркет підкреслить елегантність класичної спальні, а декоративна шкіра зробить спальню епатажною.

Стеля теж здатна внести лепту у створення затишного острівця. Сучасні натяжні стелі дозволяють дати волю фантазії і втілити найнесподіваніші ідеї.

Не може існувати спальня і без меблів. Певною мірою саме меблевий гарнітур задає тон всьому простору. Оптимальне рішення матеріалу для меблів спальні – натуральне дерево або використання більш дешевих меблів із пиломатеріалів, декорованої натуральним шпоном.

Особливе місце відводиться в спальні такому обов’язковому елементу меблів, як ліжко. Саме від дизайнерського рішення спального місця в чому залежить і загальна атмосфера даного приміщення. Велике ліжко, заховане за балдахіном, передбачає романтичний малюнок текстилю, відповідне виконання декоративного оздоблення стін та використання в меблевих елементах різьблення ручної роботи.

Особливий колорит спальні можуть створити такі гарнітури, як amatti, red apple, calamus rotan, наповнюючи спальню чарівністю вишуканою меблів відомих виробників. Затишну спальню створює і затишний якісний текстиль. Насамперед, мова йде про постільну білизну. Можна себе побалувати ніжним дотиком шовкових простирадл, зануритися в обволікаючу млість жаккарду. У кожному разі дозвольте собі в спальні випробувати ті відчуття, яких ви шукаєте.

Читайте на cайті:

Залишити коментар