Як вибрати зручне дитяче ліжечко?

дитяче ліжечкоХороший сон йде на користь малюкам, у зв’язку з чим важливого значення набуває правильний вибір якісного та комфортного дитячого ліжечка. Існують певні рекомендації, яких слід дотримуватися в процесі придбання різних дитячих меблів.

Вирушаючи в магазини за покупкою дитячого ліжка, подбайте про те, щоб у вас була з собою рулетка. У тому випадку, якщо складання меблів буде здійснюватися вдома, то є ризик того, що ліжко не співпаде за розмірами з місцем розташування. Метод «на око» не дозволить вам дотримати потрібної точності при вимірюванні габаритів дитячого ліжка, тому рулетка і потрібна.

Попередньо визначтеся з тим, яке місце ви виділите для дитячого ліжечка, а також які вона повинна мати розміри; звертайте при цьому увагу на інші меблі, розташовані в кімнаті, а також вікна і дверні отвори. Не забудьте про протяг, який може виникнути від вікон і дверей, тому таке місце небажано для розміщення дитячого ліжечка.

Після того, як ви визначитеся з моделлю ліжка, вирішіть, які воно повинна мати габарити. Не забудьте при цьому про висувні декоративні елементи, через які розміри дитячого ліжка можуть збільшитися. В ході розгойдування не повинно спостерігатися торкання дитячим ліжечком меблів, розташованих поруч у кімнаті.

Читайте на cайті:

Залишити коментар