Як вибрати офісне крісло?

офісне кріслоОфісні меблі займають особливе місце в інтер’єрах сучасних офісів. Це стосується як офісних приміщень величезних корпорацій, так і невеликих «контор» новостворених компаній. І якщо кріслам і робочим столам рядових співробітників можна пробачити незначні потертості і неполадки, то крісло керівника неодмінно має бути еталоном якості і ні в чому не поступатися статусу свого власника.

Деякі з нас заперечать: а як же той славний час, коли крісло керівника відрізнялося від того, на чому сиділи його підлеглі лише тим, що вони працювали на звичайних дерев’яних стільцях з рваними ганчірковими сидіннями? З часів Радянського Союзу офісні меблі зазнали безліч змін, на сьогоднішній день вони передусім повинні характеризуватися функціональністю і зручністю.

Однак для крісла керівника цих якостей, на жаль, недостатньо. Якими ж міркуваннями повинна керуватися людина, яка бажає купити крісло керівника?

Перша і основна рекомендація при виборі даного предмету меблів – дивіться на якість крісла, а не на його вартість. Вартість крісла керівника, як правило, значно перевищує вартість звичайних офісних крісел, проте бентежити покупця це ні в якому разі не повинно – навіть якщо такі витрати здадуться Вам надмірними, вважайте їх внеском у Вашу успішну кар’єру. Важливо усвідомлювати, що дешеве крісло не тільки таким є, але і виглядає дешево, а це неминуче веде за собою зниження авторитету керівного співробітника в очах підлеглих і клієнтів.

Якщо звернути більше уваги на технічні характеристики крісла керівника, то необхідно зосередитися на кількох моментах. Наприклад, якщо керівник досить часто проводить наради і зустрічі у власному кабінеті, його крісло повинно бути забезпечене механізмом гойдання з відповідним коефіцієнтом пружності. Керівнику, більшу частину часу якого займає робота за комп’ютером, необхідні зручні підлокітники, бажано з можливістю регулювання висоти і кута повороту.

При цьому не слід забувати і про власне здоров’я, наприклад, форма спинки крісла повинна бути ергономічною, щоб Ваш хребет не втомлювався від тривалого перебування в сидячому положенні. Теж саме можна сказати і про елементарну рухливість – коліщатка крісла повинні переміщатися вільно не тільки по гладкій, але і по шорсткій і ворсистій поверхні.

Наостанок варто відзначити, що яке б кресло руководителя менеджер б собі не вибрав, без «примірки» все одно не обійтися. Повірте, сівши саме в те крісло, яке Вам потрібно, тіло саме підкаже, чи вибір зроблений вірно.

Читайте на cайті:

Залишити коментар