Як вибрати офісне крісло?

офісне кріслоФункціональність, надійність у використанні, оригінальний дизайн і зручність є основними вимогами до абсолютно будь-яких меблів.

Виходячи з усього вищесказаного при покупці офісного крісла необхідно звернути увагу на такі шість основних моментів:

1. Хрестовина і підлокітники. Ці елементи крісла найчастіше виробляють з пінополіуретану або литого пластика. У кріслах дорожчої моделі використовують каркас з металу, який знаходиться усередині хрестовини, тобто використовують металопластик. У всіх нам відомих директорських кріслах з підлокітниками з дерева також використовується металопластик, а саме дерево йде як накладка. Також необхідно звернути увагу на коліщатка крісла, вони повинні обертатися з легкістю. Дані коліщата виготовляються з пластика, а іноді бувають прогумованими, такі крісла годяться для паркету, але протипоказані для килимів.

2. Механізм газовий. Даний механізм дозволяє проводити регулювання висоти сидіння. Всі газліфти у всіх кріслах мають стандартний розмір. Даний механізм дозволяє піднімати і опускати вагу в 150 кг. Даний механізм є досить надійним.

Працездатність механізму до збірки перевірити дуже легко, для цього достатньо натиснути кнопкою на підлогу і газліфт висунеться.

3. Регулювання. Важіль підйому та опускання крісла є основним регулюванням крісла. Даний важіль розташований під сидінням праворуч. Для того, щоб до даного важеля можна було з легкістю дотягнуться, необхідно щоб він мав достатню довжину.

На директорських кріслах також передбачено механізм гойдання. Найпростішим є механізм з невеликою амплітудою коливання. Даний важіль має два положення: є хитання, і немає гойдання. Такий механізм встановлюється на кріслах дорожчих моделей. Нахил спинки – є ще одним обов’язковим елементом крісла.

4. Спинка і сидіння. Спинка і сидіння можуть бути простими – звичайної форми. Іноді крісла звичайної форми називають ергономічними, тобто під поперековим прогином є валик, сидіння по краях потовщене і має товстий шар поролону, а м’яка передня округла кромка сидіння дозволяє уникнути перетискання на ногах кровоносних судин.

5. Оббивка. Оббивка може бути тканинною, шкіряною або з шкірозамінника. Колірна гамма використана для крісел найчастіше буває: чорна і сіра – для офісних крісел, кольорова – для домашніх умов. Крісла директорські замовляють в комбінації шкірозамінника та шкіри. Завдяки цьому не втрачається солідність виду крісла і зменшується його вартість.

6. Гарантія. При покупці такого виробу необхідно відкрити коробку в яку упаковане кресло Юпитер і перевірити відповідно з інструкцією комплектність придбаного вами крісла. Необхідно перевірити, чи немає прим’ятої тканини, порізів, пластикових відколів і працездатність газліфта. Також у продавця необхідно уточнити гарантійний термін. Хрестовина і коліщатка найчастіше ламаються у дешевих моделей. Якщо Ви маєте більшу вагу, то Вам необхідно купувати крісло, яке має хрестовину з металопластику та підлокітники, при цьому розміри крісла повинні відповідати вашим розмірам.

Читайте на cайті:

Залишити коментар