Як вибрати м’які меблі?

мякі мебліВи готові купити м’які меблі у свою нову чи відремонтовану квартиру. Якими повинні бути нові м’які меблі, і яким вимогам вони повинні відповідати?

З естетичної точки зору нові меблі повинні як мінімум вписуватися в загальний інтер’єр вашої кімнати. Щоб купити м’які меблі потрібно розрахувати габарити вашої квартири: меблі не повинні заважати вам, вільно переміщуватися по кімнаті. У випадку якщо ви вирішили придбати розкладний диван, слід враховувати його габарити, як в складеному, так і в розкладеному стані. Але при цьому диван повинен бути досить великий, щоб на ньому могли сісти або лягти якомога більше членів вашої родини. Купити м’які меблі Львів і не залишитися у програші просто. З економічної точки зору нові меблі повинні бути недорогими і довговічними. Але, як відомо, гарні меблі дешевими не бувають, буває тільки хороше співвідношення ціни і якості.

І ось, врахувавши все вищесказане, ви йдете в магазин, щоб стати власником меблів. Перше, на що ви будете звертати увагу це колір оббивки меблів, і те, наскільки він підійде під ваш інтер’єр. Тут варто відзначити, що купити м’які меблі з потрібною оббивкою – це досить не просте заняття. І справа не в кольорі матеріалу, а в його якості. Крім цього потрібно знати, що більше 60% вартості м’яких меблів – це вартість оббивки. В якості оббивки виробники меблів застосовують шкіру або тканину. Якщо говорити про тканинну оббивку, то основними матеріалами в меблевому виробництві служать шенилл, флок, велюр, мікрофібра, гобелен і відносно новий матеріал – Куртізан. Всі ці тканини володіють своїми плюсами і мінусами, а такою різною ціною. Але як сучасні тканини для м’яких меблів вони всі дуже красиві, практичні у використанні, і довговічні.

Придбати м’які меблі потрібно так, щоб в ви не розчаровувалися у їх подальшій експлуатації. Відпочиваючи після важкого робочого дня вдома, людина майже 80% свого часу проводить на цих м’яких меблях. Тому вони повинні бути зручними. Щоб знайти меблі, які будуть відповідати всім вашим вподобанням слід, відкинути зайву сором’язливість, і повалятися на дивані, який сподобався в магазині. Так само слід спробувати кілька разів розкласти і скласти цей диван, щоб переконатися, наскільки просто чи складно вам виконувати цю операцію. Якщо вам важко і незручно складати диван, можливо механізм дивана несправний або до ваших фізичних даних більше підійде інша конструкція трансформованих м’яких меблів.

Кожна людина бажає придбати м’які меблі, довговічність яких була б, як мінімум, дорівнювала б її відповідності сучасності. Каркас хороших довговічних м’яких меблів роблять зі спеціально висушених дощок дуба, берези або бука. Іноді каркас роблять з дешевших порід дерева, але дерево повинно бути обов’язково сухим. Якщо купити м’які меблі з неякісної, не висушеної деревини, то найближчим часом каркас змінить свою геометрію, і втратить свої початкові експлуатаційні якості. На жаль, в магазині навряд чи вам вдасться перевірити наскільки суха деревина в меблях. Тому досвідчені люди радять купувати м’які меблі у виробника, який дає гарантію на свої вироби більш ніж на 2 роки.

Читайте на cайті:

Залишити коментар