Як вибрати меблі для маленької ванної?

меблі для маленької ванноїВанні кімнати в наших квартирах часто зовсім невеликі, тому вмістити туди необхідні предмети меблів буває проблематично. Які меблі підійдуть для малогабаритної ванної кімнати?

Меблі для маленької ванної кімнати не менш важлива в облаштуванні квартири або будинку, ніж будь-яка інша. Основні вимоги, які пред’являються до меблів для ванн, – її компактність, місткість, якість, адже вона повинна вміщати в себе необхідні предмети і аксесуари, створювати комфорт ванної кімнати. Меблі для ванних кімнат зазвичай купується в спеціалізованих магазинах або будівельних супермаркетах, там же, де продаються husqvarna бензопила , меблі з ротанга і багато іншого.

У таких магазинах когось цікавлять ціни на Хускварна , а хтось ретельно вибирає меблі для малогабаритної ванної кімнати. У типових квартирах пострадянського простору площа ванної може становити 2.6, 2.9 або 3.9 кв.м., в той час як у західних країнах нормальною вважається ванна від 4,5 кв.м. Заощадити простір у ванній можливо, наприклад, замінивши прямокутну ванну кутовий, встановивши душову кабіну, а також вмонтувавши бочок унітазу в стіну.

Перед плануванням ванної кімнати можна подивитися фотографії готових варіантів в Інтернеті. Адже там можна знайти і різні корисні поради (наприклад, як правильно вибрати husqvarna електричний тріммер , як поклеїти шпалери лінкрусту). Облаштувати ванну кімнату можна за допомогою готових комплектів. У них можуть входити тумба з раковиною, пенал з дзеркалом. Це зручно, оскільки не потрібно буде підганяти раковину під тумбу.

Простір над унітазом або пральною машиною можна заповнити, повісивши на стіну шафку (як варіант – кутова), пенал або відкритий стелаж або полиці. У них можуть зберігатися аксесуари та лазневі приналежності, а також побутова хімія. Подстолье під раковину можуть стояти на підлозі, бути на ніжках або підвісними (краще, якщо під ними можна легко протерти вологу).

Підстілля під раковину і шафки іноді випускаються з прозорими або матовими дверцями – це дозволяє економити час на пошуки необхідної речі. Над раковиною краще вішати не просто дзеркало, а шафку з ним (13-15 см завглибшки), в який можна помістити різні предмети. Зараз виробляють такі шафи з підсвічуванням, вбудованою розеткою, зручними всередині поличками.

Меблі для ванних кімнат здійснюється зазвичай з ВДСП – вологостійких деревно-стружкових плит або МДФ з водостійкою емаллю. Але важливим чинником для зберігання меблів у ванній кімнаті є хороша вентиляція.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар