Як вибрати ліжко і спати спокійно?

як вибрати ліжкоСпробуйте швидко відповісти на питання, який предмет меблів найважливіший у спальні? Упевнений, що 9 чоловік з десяти назвуть ліжко. Тому до вибору ліжка варто поставитися дуже відповідально, наскільки спокійний і комфортний буде ваш сон, настільки продуктивна буде ваша діяльність протягом дня. Перший параметр, на який слід звертати увагу, коли купуєте ліжко – це розмір. Ліжко повинне не тільки поміщатися в кімнаті, а й давати можливість вільного переміщення. Не дивлячись на те, що ліжко – основний предмет спальні, воно не повинне затьмарювати собою інші предмети інтер’єру.

Наступний параметр ліжка – це матеріал, з якого воно зроблене і конструкція. Крім звичних для нас ліжок, існують такі, у яких піднімається верхня частина, для того щоб комфортніше було читати або дивитися телевізор. Ліжко можна придбати в складі спального гарнітуру, а можна купити окремо. Ліжко може бути односпальним, півтораспальним або двоспальним. Як правило, одно і півтора спальні ліжка купують дітям або підліткам. Подружні пари надають перевагу двоспальним ліжкам збільшеного розміру.

Матеріалом каркасу ліжка може бути дерево або метал. Основним елементом ліжка є матрац – вибираючи матрац, варто звернути увагу, наскільки він зручний. Існує поширена помилка, що жорсткий матрац корисний для спини, однак занадто жорсткий, як бетонна плита, матрац тільки принесе шкоду.

Ви можете обирати матрац з натуральних матеріалів, наприклад, з кокосової плити, а можете вибрати штучний аналог. Синтетичні матеріали гіпоалергенні, на українському ринку представлені матраци з латексу, поролону. Крім того для алергіків підходящим вибором будуть матраци з рейковим корпусом, які не утримують пил.

Звертайте увагу на пружність матраца, він може бути з пружинами або без. Кількість пружин в пружинному матраці визначає, наскільки пружним буде матрац.

Пружинні матраци необхідно перевертати час від часу, десь раз на 2-3 місяці. З матраца необхідно знімати плівку, щоб не відбувалося утворення конденсату, і матрац залишався сухим. Якщо ви придбали ліжко, але воно не влаштувало вас по якихось параметрах, і ви зберегли чек, який вибив касовий апарат магазину, то повернення товару не повинено створити проблем. Перед оплатою необхідно уточнити у менеджера не тільки питання доставки, але й складання ліжка.

Після того як ви оплатите покупку, і отримаєте чек, ви стаєте власником власного спального місця, на якому, ми сподіваємося, вам будуть снитися тільки приємні сни.

Читайте на cайті:

Залишити коментар