Як вибрати ліжечко для немовляти

дитяче-ліжкоДитяче ліжко входить в топ-3 необхідних покупок, а за значимістю займає перше місце. Як вибрати ліжечко для новонародженого, на що звернути увагу при його покупці – про це розповість досвід батьків і думка експертів дитячих товарів.

Ліжечко-тарнсформер для новонародженого

Стандартний розмір ліжка для новонародженого – 1,2 х 0,6 м. Інший варіант, подовжений, більш практичний, так як трансформується в підліткове ліжко і може бути використане для дітей до 8-10 років.

Плюс дитячого ліжка-трансформера в економії бюджету. Але якщо матеріали, з яких воно зроблене, виявляться ненадійними, або ваша дитина занадто активна, то від економії не залишиться й сліду.

У сучасних моделях ліжечок для новонароджених, які ви можете замовити тут дно має два варіанти висоти. Це важливо: поки дитина маленька, дно можна поставити вище, і мамі буде зручно її укладати в ліжко. При покупці ліжка оцініть, чи підходить зростанню високий рівень дна. Малюк швидко набирає вагу, а діставати з ліжечка малюка або відправляти його туди вам доведеться кілька разів на день, так що цей момент для вас стане принциповим.

З часом дно дитячого ліжечка потрібно буде опустити, щоб відстань між матрацом і верхньою межею ліжечка була 60-65 сантиметрів.

Невід’ємна частина звичного дитячого ліжечка – рейки, необхідні для безпеки малюка. Оптимальна відстань між ними – 6-8 см. Проміжки такого розміру не дадуть руці, нозі або голові малюка застрягти між планками. На всяк випадок виміряйте відстань перед покупкою.

Вибирайте ліжечко з відкидним або знімним бортиком. Коли малюк підросте, і ви приберете перегородку, він зможе сам забиратися в ліжко. До цього моменту ви, відкинувши бортик, зможете присунути дитяче ліжечко до свого: як компроміс між роздільним і спільним сном.

Популярні дитячі ліжка, доповнені пеленальним столиком, ящиками та іншими корисними предметами меблів. Якщо в силу розмірів кімнати або інших причин, ви відмовляйтеся від таких доповнень, то рекомендуємо все ж вибрати варіант з ящиком, розташованим під дном ліжка. Зручно і практично.

Якщо ви збираєтеся віддати перевагу ліжечку для новонароджених на коліщатках, переконайтеся, що їх супроводжують надійні стопори.

Матеріали для дитячого ліжечка

Найпопулярніші ліжечка для новонароджених – дерев’яні. Причина зрозуміла – цей матеріал екологічний і безпечний. Експерти радять купувати дитяче ліжко з сосни, вільхи, клена або берези. Але останні три породи дерева відносно м’які, тому на дитячому ліжечку, зробленому з такого матеріалу, будуть особливо помітно сліди від зубів малюка.

Варто пам’ятати, що дерев’яні частини дитячого ліжечка в будь-якому випадку обробляють, у тому числі лако-барвистими матеріалами. Тому при виборі дерев’яному ліжку обов’язково попросіть надати сертифікати.

Набирають популярність і ліжка для новонароджених з металевим каркасом. У порівнянні з дерев’яними, вони міцніші і дизайн у них більш різноманітний.

При покупці дерев’яного дитячого ліжечка перевірте, чи немає задирок на рейках. У металевих – переконайтеся в надійності захисних частин ліжка і відсутності гострих куті.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар