Як вибрати хороше дитяче ліжечко?

дитяче ліжечкоНа що звертати увагу при виборі дитячого ліжечка. Якими властивостями повинно володіти дитяче ліжечко.Деякі конструктивні переваги дитячих ліжечок і як вони допомагають у формуванні дитячого організму.

Дитяча кімната – це навколишній світ вашого малюка, а ліжечко – його особистий простір. І головне завдання батьків зробити так, щоб дитина відчувала себе в цьому світі комфортно і безпечно. Займаючись облаштуванням дитячої, треба врахувати масу важливих нюансів, від яких залежатиме не тільки настрій вашого малюка, але і його самопочуття. І, звичайно, найголовнішим елементом дитячої кімнати є ліжко. До її вибору варто віднестися з особливою уважністю, оскільки, поки дитина не навчиться ходити, більшу частину свого життя він буде проводити в ній.

Перед тим, як придбати дитяче ліжечко, потрібно визначитися, де вона буде стояти і, відповідно, прикинути її розміри. А якщо ліжечко вже є, але не стає за розмірами, гіпсокартон , яким оброблені стіни в квартирі, легко піддається реконструкції і в ньому можна зробити невелику нішу. Взагалі, ніша для дитячого ліжечка буде вкрай вигідним рішенням не тільки через економію простору, але і в якості відділення дитячого спального місця, від кімнати.

Останнім часом багато молоді батьки побачили переваги ліжок з люлькою, яка допомагає швидше приспати малюка. Це відмінна альтернатива заколисування дитини на руках, потрібно лише простежити, щоб ніщо не заважало руху люльки, і вона випадково не вдарилася об профіль гіпсокартону . Вибираючи ліжечко, зверніть увагу на те, щоб у неї не було гострих країв, і вона не повинна бути дуже великою. Дітки дуже швидко ростуть, тому треба, щоб було передбачено декілька позицій рівня дна, які необхідні для забезпечення безпеку для дитини. Краї бортиків ліжечка можуть бути оброблені спеціальним екологічно чистим матеріалом типу «гризунчік», оскільки, коли починають з’являтися перші зубки, дитина намагається про все їх почухати. Добре, якщо під дном є висувний ящик – він заощадить не тільки місце, але і час, який знадобиться на зміну постільної білизни або підгузника.

Переважний матеріал, з якого виготовляється ліжечко, дерево. Відстань між прутками огородження повинно бути таким, щоб туди випадково не потрапила дитяча голівка, звичайно це не більше 8 см.

Читайте на cайті:

Залишити коментар