Як вибрати дитячі меблі ?!

дитячі-мебліУсі ми намагаємося вибрати для своєї дитини все найкраще, але іноді піддавшись впливу яскравого дизайну або хитромудрої конструкції, ми забуваємо на що ж варто звернути свою увагу вибираючи меблі для дітей, в першу чергу. Привабливий дизайн, звичайно ж, відіграє важливу роль в оформленні дитячої кімнати, але також не треба забувати і про практичність оформлення дитячої кімнати, вікові особливості і побажання безпосередньо самої дитини.

Якщо Ви хочете обладнати кімнату для новонародженого, то основними предметами інтер’єру повинні бути ліжечко, пеленатор і шафа для білизни або комод.Також потрібно знайти місце для коляски, яку ви можете вибрати для свого малюка перейшовши за посиланням http://abo.ua/new-strollers/. Для  більш старшої дитини знадобиться ще і невеликий столик, на якому вона зможе малювати або ліпити з пластиліну, крім того, для дошкільника необхідно і місце для ігор, поличку або стелаж для книг та ящики в які вона зможе складати іграшки. Для дітей шкільного знадобиться дитячий комп’ютерний стіл, з достатньою кількістю місця для зошитів і підручників. Дуже важливо, щоб меблі дитини підходила їй по зросту, особливо це стосується стола і стільчика, адже саме вони будуть впливати на розвиток постави зростаючої дитини. Стільниця повинна бути такою, щоб на неї було зручно спертися ліктем, не сутулячись, а стільчик повинен бути такої висоти, щоб нога дитини, яка сидить на стільці була зігнута під прямим кутом і стояла на підлозі. Ящики шафи і столу повинні бути розташовані на такому рівні, щоб дитина вільно могла користуватися ними самостійно. Перевірте також те, щоб ящики і дверці легко відкривалися і закривалися. Враховуючи те, що діти ростуть досить швидко, логічно, що меблі доведеться міняти кілька разів. Однак є менш витратний варіант, який іменується, як меблі-трансформери, які можна регулювати по висоті в процесі росту дитини.

Особливу увагу слід приділити матеріалам, з яких будуть зроблені меблі для Вашого малюка. Лаки і фарби, які використовуються для покриття меблів, не повинні містити токсичних і шкідливих речовин. Краще віддати перевагу натуральним, екологічно чистим матеріалам, наприклад дереву. Але так як це досить дороге задоволення, допускається виготовлення дитячих також з ДСП і МДФ. Оббивка меблів повинна пропускати повітря і легко чиститися при необхідності. Якщо в меблів є скляні елементи, вони повинні бути виготовлені із спеціального небиткого скла. Крім того, в цілях безпеки, уникайте меблів з гострими кутами. Обов’язково перевірте всі кріплення на міцність, а також наскільки надійно закріплена фурнітура – ручки ящиків та інші дрібні елементи, які повинні кріпитися так, щоб дитина їх не відкрутила самостійно (це стосується маленьких дітей, які мають звичку все тягнути в рот).

Що стосується колірного оформлення, то хоч і дітей приваблює все яскраве, краще віддати перевагу спокійним пастельним тонам салатового, бежевого, блакитного, рожевого кольору. Так як від надмірно яскравої обстановки очі дитини будуть дуже втомлюватися. Яскраві кольори також можуть бути присутніми в інтер’єрі, але їх наявність має бути дозованою. Крім того, запитайте у самої дитини, які меблі їй подобаються, адже кімната повинна радувати в першу чергу її саму.

Дуже важливим моментом при оформленні дитячої кімнати є наявність вільного простору. Адже дітям потрібно достатньо місця для ігор. Тому, меблі для дітей повинні бути функціональними і практичними. Якщо дитяча кімната має невелику площу, зверніть увагу на багатофункціональні варіанти, наприклад ліжко, може бути обладнане також ящиками для іграшок. Сучасні дизайнери враховують необхідність звільняти якомога більше місця для ігор і можуть запропонувати Вам справжні шедеври з драбинками, сходинками, які й економлять місце і дуже подобаються дітям. Якщо в сім’ї двоє дітей, можна придбати двоярусне ліжко, сучасні варіанти якого також досить різноманітні і дуже привабливі.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар