Як правильно вибрати меблі для спальні?

Як облаштувати спальнюМеблі для будь-якої спальні слід вибирати ретельно. Вони повинні бути безпечними, функціональними. Розглянемо, що слід врахувати, купуючи зручні меблі для спальні.

Екологічність

Вважають, що кращим матеріалом для будь-яких меблів є дерево.  Придбати меблі виготовлені з ненатуральних матеріалів слід в перевіреної часом компанії. Тоді ви будете впевнені, що матеріали якісно оброблені і послужать довго.

Функціональність

Економити простір допоможуть меблі-трансформери. Це модно і надзвичайно комфортно. Наприклад, ліжко, висувне під подіум. Його легко використовувати як стіл. Шафа-купе може замінити гардероб. Також ліжка-трансформери перетворюються в шафу. Є моделі ліжок, які включають у свої конструкції великі висувні ящики. Що, безумовно, дуже зручно. Спальня може бути ігровою кімнатою, кабінетом, вітальнею. Тому такі меблі найкращим чином підійдуть для того, щоб втілити ваші фантазії.

Модне зонування допоможуть зробити шафи-купе, стелажі, вони розділять кімнату, однак збережуть простір, свободу, функціональність.

Зручність, практичність

Думаючи про придбання меблів для спальні, передусім представляємо колірну гамму. Даний нюанс, безсумнівно, важливий з практичної, естетичної сторони справи. Не слід брати світлі меблі, якщо у вас завантажений робочий день, адже вам буде не просто щодня видаляти пил з полиць. Краще придбати меблі темних кольорів. Інтер’єр спальні зробити затишним можна легко, за допомогою світлих, яскравих завіс, радісних картин, різних незвичайних статуеток.

Коли спальня невелика, краще постаратися використовувати простір максимально. Отже, ліжко треба  ставити не в центрі кімнати, але біля стіни. А замість громіздкого комоду краще поставте шафу-купе.

Дуже комфортним рішенням будуть приліжкові тумбочки. Вони послужать завжди додатковою поверхнею. Можна поставити напої, покласти книги, покласти всередину різні предмети. Також, багато хто, безсумнівно, оцінить ліжка, які мають підголовники, адже вони можуть виступати як додаткова поличка. А ось крісла в спальню ставлять не часто, але якщо Ви любите почитати книгу сидячи, тоді варто задуматися і про купівлю крісла, яке впишеться в інтер’єр спальні.

Краще відмовитися від меблів, які мають масивні ручки, важкі опуклі елементи.

Читайте на cайті:

Залишити коментар