Як підібрати такі меблі, які прослужать вам довше?

меблі для вітальніЩо потрібно врахувати при виборі нових меблів у квартиру? На що необхідно звернути увагу при виборі домашніх меблів, щоб вони служили довго і радували око? У статті наведено деякі рекомендації по вибору і установці меблів.

Затишок в будинку – ось головне, до чого прагне кожна людина. Адже щоб будинок був «фортецею», потрібно відчувати себе в ньому комфортно, причому це стосується і маленьких і великих квартир. А щоб людина відчувала себе в своїй тарілці – потрібні меблі, інакше будинок буде порожнім і «холодним».

А як ми вибираємо меблі для свого будинку? У першу чергу потрібно враховувати габарити. Особливо це актуально для маленьких квартир. Якщо у велику Ви спокійно можете придбати все що захочете, то в маленьку доведеться довго вибирати те, що підходить за розмірами. Адже великі меблі можуть просто не пролізти в двері, або зайняти всю прощу кімнати! Добре що зараз магазини можуть запропонувати все що завгодно, починаючи від величезних шаф і закінчуючи меблями, зробленими за Вашим індивідуальним замовленням.

Ще один важливий момент при виборі меблів: меблеві матеріали. Кожному важливо, скільки прослужить та чи інша куплена річ! На жаль, якщо Ви не розбираєтеся в меблевих матеріалах, то вибрати не так просто, і тут залишається тільки сподіватися на допомогу продавця-консультанта, або дивитися на ціну, яку встановлюють на держатели ценников – у більш якісного товару і ціна повинна бути вищою.

Крім того важливо підібрати тканину, якою обшиті м’які меблі. Найдовговічніша – це шкіра. Вона точно буде служити вам дуже і дуже довго, але і за відповідну ціну. Дешевше обійдуться шкірозамінники, яких зараз багато (можна підібрати будь-якого кольору, будь-якої щільності і товщини) – за більш прийнятну ціну Ви отримуєте меблі, які не дуже сильно відрізняються від шкіри, і справляють враження дорогих. З тканинних оббивок міцнішим вважається гобелен – виглядає не так красиво як строкаті оббивки «під оксамит», зате служить у кілька разів довше. Та й усі нюанси і недоліки меблів завжди можна сховати красивими чохлами і накидками.

І на закінчення. Які меблі б Ви не вибрали – головне, щоб вони підходили до інтер’єру Вашого будинку. Адже саме Вам в ньому жити і щодня користуватися тими меблями, які стоять у Вашій квартирі. І якщо в домі все буде так, як бажаєте Ви, то й жити в цьому будинку буде приємно.

Читайте на cайті:

Залишити коментар