Як облаштувати спальню?

Як облаштувати спальнюСпальня – це не тільки місце, де ми проводимо третину життя, хоча вже цього одного цього цілком достатньо, щоб серйозно задуматися про її облаштування, але і територія для відпочинку і відновлення життєвої енергії. Це кімната, яка повинна влаштовувати вас на всі 100 відсотків, тому не варто відкладати ремонт або купівлю меблів для спальні в довгий ящик.

Отже, ви дозріли для змін. Почніть з ремонту. Вибирайте однотонні шпалери спокійних, пастельних відтінків, якщо ж вас приваблюють шпалери з малюнком, то нехай він буде неяскравим з плавними лініями і формами. Можна знайти прекрасні шпалери пастельних тонів за дуже помірною ціною, таким чином, ви заощадите на стильному інтер’єрі.

Важливий елемент будь-якої кімнати – освітлення. У спальні не дивляться люстри і торшери, особливо якщо кімната невелика, виберіть сучасний варіант – вбудовані по периметру стелі лампочки, що створюють розсіяне світло і додають особливий затишок кімнаті. Доповніть таке освітлення двома бра або невеликими настільними лампами.

Якщо ви стежите за новими тенденціями в інтер’єрах, то напевно знаєте, що килими на стінах і підлозі в спальні – це характерна риса інтер’єру, властива для минулого століття. Підлога сама по собі може і повинна бути прикрасою. Утепліть підлоги, виберіть відповідне покриття, наприклад ламінат, і вам не захочеться застеляти підлогу будь-чим, ну хіба покласти приліжкові килимки.

Вибираючи текстиль для спальні, зупиніться на приємних оку однотонних кольорах. Відмовтеся від рюш та воланів на покривалі і шторах – це неактуально. Керуйтеся простотою і лаконічністю, віддавайте перевагу натуральним тканинам.

Тепер про меблі. У спальні не повинно бути багато меблів, обмежтеся ліжком, тумбочками, шафою і туалетним столиком. Шафи купе Тернопіль – найбільш підходящий варіант, завдяки розсувним дверям, які економлять місце і розширюють простір за рахунок дзеркальних поверхонь.

Перш за все – її величність ліжко. Саме ліжко, а не диван, кушетка або пуф. Тільки воно забезпечить вам повноцінний сон і збереже здоров’я. Зовнішній вигляд ліжка може бути будь-яким, головне, щоб воно гармонійно вписувалася в інтер’єр спальні. При виборі каркасу особливу увагу зверніть на його міцність і екологічність матеріалів. Цілісному днищу віддайте перевагу рейковому, воно добре тримає матрац і забезпечує хорошу циркуляцію повітря в ньому.

Матрац – це річ, на якій ні в якому разі не можна економити! Якісний ортопедичний матрац – недешеве задоволення, але він стане запорукою спокійного сну і здорової спини. Купуйте матраци у відомих виробників, це гарантує вам вдалу покупку.

Читайте на cайті:

Залишити коментар