Виробництво офісних крісел

офісні кріслаЗа деякими даними, вперше офісні крісла були винайдені у Франції. Так чи інакше, але тепер цей вид меблів використовується у всьому світі і відіграє важливу роль при облаштуванні робочих місць персоналу фірми. Якщо позначити основні властивості, якими має володіти якісне офісне крісло, то тут в першу чергу важливі такі параметри, як надійність, функціональність і комфорт, адже в більшості випадків офісному працівнику доводиться практично весь день проводити сидячи за робочим столом.

Фахівці розрізняють три типи офісних крісел: крісла для керівника, крісла для співробітників і крісла для переговорних кімнат. Усі ці крісла ви можете купити на сайті stool.net.ua. Як правило, крісло для керівника відрізняється більш солідним зовнішнім виглядом і високою вартістю. Такі сидіння виробляють з дорогих матеріалів і обладнують сучасними механізмами регулювання. Каркас крісла для керівника найчастіше виготовлений з хромованого алюмінію або натурального дерева, в якості оббивки використовується натуральна або штучна шкіра. Крім того, практично всі моделі дорогих крісел оснащені зручними підголівниками й м’якими підлокітниками, тому в такому кріслі не тільки зручно працювати, а й відпочивати.

Офісні крісла для персоналу за своїм зовнішнім виглядом простіші, але не менш функціональні і зручні. Це ж стосується і меблів для переговорних кімнат і конференц-залів. Бюджетні моделі крісел мають пластиковий або металевий каркас, а оббивкою служить меблева тканина або штучна шкіра.

Ідеальним рішенням для офісу є ергономічні крісла , де можна регулювати висоту сидіння і підлокітників, нахил спинки і глибину сидіння, не встаючи з місця. Такі меблі універсальні, адже вони підходить людям з будь-якими антропометричними параметрами. Ці функції дозволяють домогтися максимальної зручності та знижують навантаження на хребет, уберігаючи вас від різних захворювань. Ще одна характерна риса офісних крісел – наявність роликового механізму, який робить крісло мобільним і дозволяє співробітнику безшумно переміщатися по робочій зоні. Велике значення має матеріал, який застосовують як наповнювач. Крісло має бути не просто м’яким, але і не створювати “парникового ефекту”.У цьому випадку добре себе зарекомендували моделі з наповнювачем з медичного гелю, який не перешкоджає кровообігу і не порушує температурний режим.

Читайте на cайті:

Залишити коментар