Виробництво офісних крісел

офісні кріслаЗа деякими даними, вперше офісні крісла були винайдені у Франції. Так чи інакше, але тепер цей вид меблів використовується у всьому світі і відіграє важливу роль при облаштуванні робочих місць персоналу фірми. Якщо позначити основні властивості, якими має володіти якісне офісне крісло, то тут в першу чергу важливі такі параметри, як надійність, функціональність і комфорт, адже в більшості випадків офісному працівнику доводиться практично весь день проводити сидячи за робочим столом.

Фахівці розрізняють три типи офісних крісел: крісла для керівника, крісла для співробітників і крісла для переговорних кімнат. Усі ці крісла ви можете купити на сайті stool.net.ua. Як правило, крісло для керівника відрізняється більш солідним зовнішнім виглядом і високою вартістю. Такі сидіння виробляють з дорогих матеріалів і обладнують сучасними механізмами регулювання. Каркас крісла для керівника найчастіше виготовлений з хромованого алюмінію або натурального дерева, в якості оббивки використовується натуральна або штучна шкіра. Крім того, практично всі моделі дорогих крісел оснащені зручними підголівниками й м’якими підлокітниками, тому в такому кріслі не тільки зручно працювати, а й відпочивати.

Офісні крісла для персоналу за своїм зовнішнім виглядом простіші, але не менш функціональні і зручні. Це ж стосується і меблів для переговорних кімнат і конференц-залів. Бюджетні моделі крісел мають пластиковий або металевий каркас, а оббивкою служить меблева тканина або штучна шкіра.

Ідеальним рішенням для офісу є ергономічні крісла , де можна регулювати висоту сидіння і підлокітників, нахил спинки і глибину сидіння, не встаючи з місця. Такі меблі універсальні, адже вони підходить людям з будь-якими антропометричними параметрами. Ці функції дозволяють домогтися максимальної зручності та знижують навантаження на хребет, уберігаючи вас від різних захворювань. Ще одна характерна риса офісних крісел – наявність роликового механізму, який робить крісло мобільним і дозволяє співробітнику безшумно переміщатися по робочій зоні. Велике значення має матеріал, який застосовують як наповнювач. Крісло має бути не просто м’яким, але і не створювати “парникового ефекту”.У цьому випадку добре себе зарекомендували моделі з наповнювачем з медичного гелю, який не перешкоджає кровообігу і не порушує температурний режим.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

 • Елітні меблі для спальні
  Елітні меблі для спальні

  Кожаные диваны Gala
  Як вибрати диван для вітальні? Шкіряні дивани Gala collezione

  дитяче ліжко
  Про те, як дитяче ліжко стало головним серед меблів