Вимоги до меблів для готелів

Готелі повинні мати в першу чергу міцні меблі, виготовлені з високоякісних і екологічно чистих матеріалів.

Меблі для готелів відрізняються від меблів для індивідуального користування. Мотелі Києва або готелі Львова обставлені якісними меблями, які відповідають міжнародним санітарно-епідеміологічним нормам.

Для облицювання торцевих поверхонь меблів для готелів використовуються кромки або шпон більшої товщини, ніж у меблів для дому, які забезпечують тривалий термін експлуатації. Навіть фурнітура для цього типу меблів повинна бути міцною і високоякісною.

Меблі для готелів повинна бути не тільки дуже міцними, але і розкішно виглядати. Щоденне використання цих меблів різними людьми, внесення та винесення багажу, заповнення та звільнення шаф готельних меблів не можуть не відбиватися на їх зовнішньому вигляді. Столи витримують не менше навантаження. На них часто проливаються напої, шампуні та інші рідини. Після місяця таких випробувань звичайні (домашні) меблі виходить з ладу.

Меблі для готелів не повинні швидко псуватися. Тільки при дотриманні цієї умови готель буде відповідати встановленим стандартам. Зовнішня поверхня меблів зобов’язана мати дуже високу стійкість до тертя.

Виготовлення надійних, міцних, красивих і практичних готельних меблів – завдання не з легких. Вони проходять спеціальні тестування та випробування. Світовий досвід допоміг виробити вимоги до матеріалів, з яких роблять меблі для готелів. Для виготовлення зовнішніх поверхонь цих меблів використовується пластик, ламінований шпон і сучасні композитні матеріали, які витримують необхідні навантаження. Кілька років експлуатації таких меблів не залишать на їхній поверхні слідів. Вони будуть виглядати як нові, радуючи бездоганним виглядом. Петлі меблів для готелів виготовляються з урахуванням частого відкривання дверей. Зовнішніх відмінностей вони не мають, але виконані з міцних матеріалів.

Окрім технічних характеристик, меблі для готелів повинні вписуватися в інтер’єр кімнати, бути модними і мати оригінальний дизайн.

Схожі публікації:

Залишити коментар