Види меблів для готелів і їх вибір

На відпочинку, у пансіонаті нерідко стикаєшся з тим, що меблі для готелів не відповідають комфортним умовам для проживання. На які фактори потрібно звернути увагу, щоб придбати якісні і довговічні меблі для готелів?

Неможливо уявити собі хоча б один готель з численними приміщеннями, які відрізняються за своїм призначенням, без меблів.

У приміщеннях вхідної групи, звичайно розташовується кілька журнальних столиків, диванів і стійка адміністратора, де відпочиваючі можуть отримати цікаву для них інформацію. Такі меблі для готелів повинні бути не тільки функціональним, але й досить престижними, оскільки саме тут починається знайомство клієнтів з закладом та його обслуговуючим персоналом. Наприклад, багато готелів Києва можуть похвалитися прекрасним інтер’єром приймальні, що важливо для вимогливих відпочиваючих.

При виготовленні меблів для готелів слід враховувати певні чинники, властиві конкретним приміщенням. Скажімо, протягом дня у величезному холі перебуває велика кількість людей, тому дивани або банкетки зобов’язані бути міцними, зносостійкими і довговічними. Меблі для номерів повинні бути спроектовані з урахуванням особливостей планування (ніші, виступи тощо).

Крім того, меблі, що встановлюється в приміщеннях готельних комплексів або готелів, повинні відновлюватися без особливих зусиль, а також бути простими в обслуговуванні (переважно для покоївок) і застосуванні. Крім цього, серед інших вимог, які до них пред’являються, далеко не останніми є естетичність і функціональність.

Істотна увага в готельному бізнесі приділяється догляду за меблями. Постояльці досить часто проливають на стіл, ліжко або диван каву і вино, а також залишають численні сліди від сигарет, що в подальшому призводить до заміни меблів і негативно позначається на бюджеті готелю.

Для того, щоб грамотно встановити меблі для готелів потрібно вивчити все до найдрібніших дрібниць, починаючи від місткості туристичного закладу і закінчуючи точним переміщенням гостей по його території. Наприклад, в конференц-залі, де проходять симпозіуми, презентації, а також урочисті заходи за участю великої кількості людей, використовуються переносні сцени, розкладні столи та стільці, розбірні танцполи. У цьому випадку важлива функціональність меблів для готелів.

Більшість дизайнерів переконані, що освітлення готелів грає важливу роль з точки зору естетики і реклами, тому світло є одним з перших пунктів в іміджі подібних закладів.

Схожі публікації:

Залишити коментар