Вибираємо меблі для школяра

меблі для школяраЗдебільшого шкільні меблі є модульними. З матеріалів перевага віддається ДСП і МДФ через їх дешеву вартість. Для вставок використовуються натуральні матеріали. Між іншим, в моді меблі фактурна нехитрих форм. При бажанні можна придбати своєму школяру екологічний варіант з демократичних сортів дерева – берези або сосни. Адже купуючи якісні меблі, батьки в глибині душі сподіваються, що в цьому випадку, все, навіть найскладніші уроки, будуть даватися школяру з легкістю: і звичайний письмовий переклад на німецьку, і хімія, і фізика.

У стандартний набір меблів для школяра початкових класів входять ліжко, шафа або стелажі, стіл і стілець, зручний матрац. До матрацу варто пред’являти підвищені вимоги якості, оскільки, на здоров’ї економити не прийнято, і хороший матрац окупить себе.

З часом у міру того, як дитина переходить з класу в клас, для його особистих речей потрібно все більше місця. Стіл із стільцем слід вибирати, керуючись низкою параметрів. Дитина повинна сидіти на стільці глибоко, зі спиною, притиснутою до спинки. Ноги повинні бути зігнуті під прямим кутом в колінах і щільно упиратися в жорстку поверхню. Далі дивимося на відстань від особи до столу, воно повинно бути пропорційно відстані від кінчиків пальців до ліктя. Подивіться також, щоб лікті не звисали зі столу.

При виборі шкільних меблів варто також приділити увагу психологічної стороні. У першу чергу необхідно поцікавитися думкою самої дитини, запропонувати йому варіанти. Колірну гамму вибираємо виходячи з темпераменту дитини. Спокійному швидше за все будуть до душі непомітні тони. Інтер’єр енергійного малюка повинен мати відповідно яскраві відтінки. Однак у кожному випадку кімната повинна бути достатньо освітлена. Гострі кути, кричущі кольори і великі контрасти будуть негативно позначатися на психіці дитини. Крім того, необхідно взяти до уваги, що бордовий і червоний будуть діяти на малюка збудливо. Ці кольори сприяють підвищенню тиску, наслідком чого можуть стати нічні кошмари і головні болі.

Надлишок синього кольору може привести до депресії і втоми. Його використання в інтер’єрі варто тримати в рамках. В окремих випадках варто зробити свій вибір на користь блакитного.

Жовтий хороший по багатьом причинам. Він покращує настрій, активізує мозок і позитивно позначається на зорі. Сконцентрувати увагу малюка допоможе зелений, він же стабілізує тиск, вбереже від безсоння. Прекрасний вибір для школяра. Помаранчевий традиційно знаходить відгук у дитячої душі. Проте від його надлишку може виникнути перевтома. Якщо у вас є бажання заглибитися в це питання, радимо звернутися за допомогою до джерел на іноземних мовах, зробивши переклад цих документів .

Читайте на cайті:

Залишити коментар