Вибір столу для обідньої зони

СТІЛ – головний елемент обідньої зони. Ви познайомитеся з широким асортиментом столів, дізнаєтеся, як правильно вибрати стіл, враховуючи особливості свого смаку і способу життя.

Кухня – це душа всього будинку. У нашій країні кухня – це і наукова лабораторія, і гарячий цех, і кімната відпочинку. Зазвичай в ній не тільки обідають, а й спілкуються або відпочивають з друзями. Тому вибір меблів для обідньої зони і дизайн кухні залежить від традицій і способу життя сім’ї. Одні вважають за краще на кухні тільки готувати, а їсти в іншій кімнаті перед телевізором, інші люблять збиратися за великим столом всією родиною.

Фахівці підрахували, щоб доросла людина відчуває себе зручно за обіднім столом, їй потрібна власна зона не менше 70 см. Стандартний стіл для сім’ї з чотирьох чоловік має висоту 75 см, довжину 120 см і ширину 80 см. Це тільки мінімум для комфорту, а максимум залежить від вашої обідньої зони.

Хороший дизайн кухні багато в чому залежить від вибору столу. Найбільш поширена форма квадратна, прямокутна і кругла. Такі столи не займають багато місця і розраховані на 3-6 обідаючих. Розміщувати їх можна уздовж стіни або посередині обідньої зони. Виробництво таких столів передбачає додаткові механізми трансформації для збільшення розмірів.

Крім стандартних форм існує широкий асортимент столів незвичайної форми:

  • стіл-приставка має компактні розміри і підійде для сім’ї з двох чоловік з маленькою кухнею;
  • поворотний столик легко ковзає уздовж стіни завдяки полозам;
  • відкидний стіл – це гарна панель, прикріплена до стіни, при необхідності легким рухом перетворюється на столик.

Столи також розрізняються за матеріалом, з якого виготовлені. Вони можуть бути зроблені з натурального дерева, пластику, штучного каменю, скла.

Стільниці, зроблені з висушеного і добре обробленого масиву, можуть витримувати вплив тепла і вологи. А, приміром, стільниці, покриті шпоном, не можна відреставрувати. Що стосується стільниць зі скла, то вони вимагають постійного догляду.

Якщо у вас велика кухня, і після необхідного її оснащення залишилося вільне місце, то можна придбати додаткові меблі, наприклад, купити стінку. Важливо пам’ятати, що, вибираючи меблі для обідньої зони, ми створюємо затишок і комфорт. Саме ця атмосфера збере всю родину за одним столом.

Читайте на cайті:

Залишити коментар