Вибір шафи-купе – не дозволяйте себе обдурити!

Якщо ви прийняли рішення обзавестися насправді якісною шафою-купе, то базові знання про неї для вас – нагальна необхідність. Зараз маса фірм продають шафи-купе недорого, але це не завжди якісний товар. Щоб не стати жертвою недобросовісних виробників, слід правильно вибрати фірму-виробника.

Для цього потрібно знати, що вартість шафи-купе визначає такий компонент, як система відкривання-закривання дверей. Уточнивши, які системи використовують різні фірми, чи здійснюють монтаж і гарантійне обслуговування, дізнавшись, де розташовуються офіси виробників, скільки років вони працюють на ринку та вартість виконаних ними замовлень, виберіть виконавця, який здається вам найбільш надійним.

При замовленні шафи попередньо самі підрахуйте, яких розмірів шафа вам необхідна і визначтеся, яким буде її цільове призначення. Виходячи з уже відомих вам даних (вартість матеріалів, передбачувана площа шафи, монтаж, тощо), підрахуйте, у скільки вам обійдеться обновка і чи достатні кошти на ці цілі ви виділили з сімейного бюджету. Краще відкласти покупку ще на місяць, ніж випробувати розчарування, придбавши у невідомого виробника шафа-купе, яка швидко прийде в непридатність. Але і висока ціна виробу не може гарантувати його якість.

Не намагайтеся купити шафу купе за мінімально можливою ціною. Виберіть ПВХ-кромку для панелей, вона служить набагато довше меламінової та її нанесення можливе лише промисловим способом (за допомогою кромочного верстата). Все це помітно по її ідеальній площині, на відміну від кромки, нанесеної вручну, яка лежить “буграми” і може прослужити недовго. Крім того, віддайте перевагу ДСП закордонного виробництва (товщина 8-10 мм) – вона ідеально підходить для монтажу дверної системи, легша і містить меншу кількість шкідливих для організму смол, ніж вітчизняна (товщина 16 мм). На стінки солідні фірми використовують 18-міліметрову ДСП, також імпортну.

В обов’язковому порядку укладайте договір, в якому буде присутній проект шафи, вказані габарити, вартість матеріалів і всіх робіт. Це необхідно, якщо доведеться пред’явити виробнику претензію при використанні матеріалів і фурнітури зовсім іншої якості, ніж обрана вами.

Схожі публікації:

Залишити коментар