Вибір обіднього столу до вітальні

обідній стілЯкщо у вас досить велика вітальня, в ній можна розмістити такий потрібний предмет меблів, як обідній стіл. Модель столу для вітальні повинна відповідати стилю інтер’єру і решти меблів.

Розміри столу повинні бути такими, щоб ви могли вільно пересуватися в просторі навколо нього. Також розміри столу вибираються виходячи з кількості людей, які повинні за столом розміститися. Класичною зоною комфорту для однієї людини вважається 70 см.

В даний час запропоновані виробниками меблів довжини столів варіюються в межах від 90 до 180 см, а ширина – від 70 до 90 см. Що стосується круглих столів, то їх діаметр може бути 90-120 см. Крім того, більшість моделей, особливо класичних, мають можливість збільшення довжини стільниці до 2,5-3 м.

Стільниці класичних моделей столів виготовляють з МДФ або ДСП з наступним нанесенням ламінату або шпону. Існують моделі столів з цільнодеревяною стільницею.

Розміри і форми ніжок столів дуже різноманітні і можуть бути виготовлені з натурального дерева, або з комбінації різних матеріалів.

Широке поширення отримали столи на металевих ніжках і зі скляною стільницею. Товщина скла від 10 до 15 мм термічно загартованих стільниць дозволяє їм витримувати досить великі навантаження на вигин. Скляні стільниці кріпляться до ніжок за допомогою металевих шайб, які приклеєні до стільниці спеціальним клеєм. Столи можуть мати механізм розсування, за рахунок якого їх довжина може збільшуватися до 2-х разів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар