Вибір меблів в нову квартиру
Ви зітхнули з полегшенням, закінчивши ремонтні та оздоблювальні роботи в новій квартирі. Здавалося, нарешті можна вселятися, але потім зрозуміли, що спочатку варто придбати меблі. Вибрати їх для квартири – не така проста справа, яким воно здається, часом дуже складно вирішити, що ж потрібно придбати.
При виборі меблів варто дотримуватися єдиного стилю. Вибирайте те що вам більше до душі:
Хай-тек – простота і мінімалізм, простір і функціональність. Ергономічні меблі в стилі хай-тек виготовляється із сучасних конструкційних матеріалів. Для стилю хай-тек підійдуть металеві комп’ютерні столи, стелажні модулі, трансформери.
Класичний стиль – строгість і витонченість. Для такого стилю підійде темне дерево. Якщо ви оформляєте квартиру в класичному стилі, то буде доречною велика кількість шафок, поличок, шухлядок.
Ретро або вінтаж – модна старовина і елегантність. Необов’язково купувати старовинні меблі – в наш час навчилися штучно зістарювати будь-яку поверхню. Для вінтажного стилю рекомендуємо придбати комоди, масивні дивани, вишиті подушки та ін..
Бароко – розкіш і сяюче золото. Цей стиль підійде тільки для просторого житла. Бароко – це завжди розмах. Меблі в стилі бароко – не просто предмет інтер’єру, а витвір мистецтва. Для квартири в стилі бароко варто купувати значні шафи, масивні дзеркала в позолочених рамах; дивани, оббиті дорогою і витонченої тканиною; комп’ютерні стіл и з різьбленими ніжками.
Кантрі – затишок і домашня атмосфера. Для стилю кантрі підійдуть натуральні матеріали. В якості елементів дизайну можна використовувати крісло-гойдалку, плетені столи і стільці, штучну шкуру на підлозі і т.д.
Визначившись із стилем, потрібно продумати, що саме буде знаходитися в кожній кімнаті:
Передпокій. Меблі для цього приміщення повинні бути максимально компактними. Ідеально підійдуть дзеркальні шафи-купе. Для того щоб взуття можна було одягати зручніше, рекомендуємо придбати маленьку лавочку.
Кухня. Якщо кухня велика, необхідний кухонний гарнітур і обідній стіл зі стільцями. Якщо кухня маленьких розмірів, купуйте складні стільці. Якщо кухня сполучена з вітальнею, придбайте барну стійку, яка візуально розділить кухню від зони відпочинку.
Спальня. Якщо квартира однокімнатна, купуйте розкладний диван. Якщо для спальні є окрема кімната, можна купити не тільки ліжко, але і шафу з тумбочкою.
Вітальня. Ідеальні меблі для цієї частини квартири – величезний диван у всю стіну і журнальний столик.
Кабінет. Якщо квартира однокімнатна, для робочої зони варто вибрати компактні і функціональні комп’ютерні столи. Якщо для кабінету є окрема кімната, то можна купити ще шафи, навісні полиці, журнальний столик.
Дитяча. Якщо квартира малогабаритна, радимо придбати гарнітур, який поєднує у собі робоче місце з ліжком на другому поверсі. Якщо місця достатньо, потрібно подбати про купівлю не тільки ліжка, але і шафи, навісних полиць. Крім того, необхідні стіл і стілець для навчання.
Ванна і туалет – в ці приміщення потрібно мінімум меблів. Мабуть, крім навісних поличок або шафок, можна нічого не купувати.
Купівля нових меблів – справа клопітна. Звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на якість товару. Надійні меблі можуть прослужити вам багато років.