Вибір меблів в квартиру: на що звернути увагу?

мебліІнтер’єр квартири, безумовно, впливає на настрій людей, в ній проживають. Зовнішній вигляд квартири формується з багатьох факторів: стилю інтер’єру, колірної гами, меблів та аксесуарів. Поговоримо детальніше про меблі.

Ви – один з тих щасливчиків, які вже ось-ось закінчать ремонт і вже вибирають меблі? Тоді вам, звичайно ж, необхідно ознайомитися хоча б з найбільш загальною інформацією, яка допоможе вам вибрати дійсно якісні меблі. Адже в будь-якому магазині вам запропонують таку величезну кількість всіляких шаф, стінок, диванів, ліжок і т.д., що будь-яка непідготовлена ​​людина розгубиться. І тут-то вас і чекає небезпека купити зовсім не те, що потрібно, а те, що вже через рік доведеться міняти. Тому дуже важливо, ще перш, ніж йти в магазин, розібратися в деяких моментах.

Будь меблі для кімнати, включають в себе м’яку частину та корпусну або модульну систему. До всього цього необхідно підібрати і відповідні аксесуари – світильники, бра, люстри, дзеркала, елементи декору і т.д. Саме ці елементи додадуть кімнаті завершеність і стиль, підкреслять ваш смак, додадуть меблям акцент.

Йти за настільки важливими покупками бажано не на базар, а в спеціалізовані магазини. Там ви отримаєте гарантію якості на будь-який придбаний предмет меблів, вам доставлять меблі додому, зберуть окремі елементи в цільну конструкцію. Навіть якщо ви бажаєте самі взяти участь у складанні, краще все ж робити це разом з фахівцями.

Матеріали, з яких виготовляють меблі, все більш різноманітні. Ми давно звикли до дерева і деревних плит, але деякі матеріали з’являються тільки зараз. Звичайно ж, за якістю і дорожнечею ніщо поки не перевершує масив дерева, але саме через високу вартість таких меблів її купують мало, воліючи шпоновані плити.

Не слід сліпо довіряти найбільш розкрученим брендам і вважати, що, якщо меблі створені невідомим вам виробником, значить, вона низької якості. Адже якість італійського та болгарського гарнітуру приблизно однакова, при цьому італійський буде коштувати в кілька разів дорожче. Екологічні меблі з МДФ, шпонірованого цінними породами дерева, доступна більшості людей і протягом довгих років буде радувати своїх власників відмінним зовнішнім виглядом і все тими ж високими експлуатаційними характеристиками.

Не соромтеся питати документи при придбанні меблів. У кожного продавця повинно бути свідоцтво про походження продукції, сертифікат якості та документ, що засвідчує відповідність меблів конкретним нормам і стандартам.

Читайте на cайті:

Залишити коментар