Вітрини з натурального дерева

ВітриниВітрини виробництва фабрик Іспанії та Італії таких, як Moblesa, Vinsent Zaragosa, Calligaris, del Anesa виробляються з натурального дерева і з використанням шпону рідкісних порід. Часто в оздобленні фасадів зустрічається ручне різьблення. А деякі частини покриваються золотою амальгамою.

Звичайно, не можна сказати, що така меблі виготовлені повністю з дерева. Але навіть бічні стінки, зроблені з ДСП, покриваються натуральним шпоном, а задні стінки деяких моделей можуть бути не дзеркальними, а покриті тканиною, наприклад, атласом.

Фасади виготовляються тільки з натуральної деревини. Всередину дерев’яної рамки вставляється або скло з фацетом або шпонована фільонка, причому шпон спеціально підібраний і утворює красивий малюнок. Широко практикується варіант, коли рамка виконується з однієї породи дерева, а фільонка – з іншої. У результаті виходить, начебто на дверцятах вашої вітрини намальований хитромудрий малюнок.

Такі вітрини повністю збираються на фабриках, упаковуються і поставляються в Україну в зібраному вигляді.

Цінова категорія тут починається від 50 тисяч гривень.

У меблевих салонах ви зможете підібрати не тільки вітрину з певним зовнішній виглядом, але і колір породи дерева, малюнок на склі або варіант малюнка шпону на дверцятах ваших меблів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар