Вітрини для вітальні

ВітриниВітрина – це та ж стінка, яка складається з модулів з скляними дверцятами, дзеркальною задньою стінкою і скляними полицями. У більшості випадків вітрини бувають від одного до двох метрів у довжину і до 50 см в ширину.

Ця частина меблів у вітальню в основному представлена в класичному стилі.

Модерн або хай-тек обмежується невеликими навісними модулями зі скляними дверцятами або високими вузькими шафами, в яких також можуть бути присутніми скло і дзеркала.

Так як вітрини призначені для зберігання всілякого посуду, у більшості сучасних моделей вітрин присутнє підсвічування галогенними лампами. Світло надає додаткову витонченість і показує предмети зі скла та кришталю ще яскравіше.

В даний час для виробництва вітрин використовується вся гама матеріалів, відомих меблевої промисловості. Природно, вибір матеріалів дуже впливає на вартість кінцевого продукту. Наприклад, вітрина, виготовлена в Україні за іспанською технологією з ЛДСП і скла з малюнком шовкографією коштуватиме в чотири рази дешевше, ніж аналогічна за габаритами вітрина іспанського виробництва з натурального дерева і шпону цінних порід.

Розкид цін дуже великий, але і ймовірність того, що ви підберете підходящі вітрини для посуду до смаку і по ціні також велика.

Читайте на cайті:

Залишити коментар