Велика обновка за скромною ціною

Одного разу оглянувши критичним поглядом своє житло, ви приймаєте історичне рішення: пора робити ремонт. Припустимо, що ви не скасували назавтра свої наміри, і оновлення стін підлоги і стелі відбулося. Переступаючи з ноги на ногу, ви з сумом констатуєте, що старі меблі категорично не годяться для такої квартири. І, як це не сумно, доведеться йти в магазин за новими. На початковому етапі, просто з цікавості, можна пройтися по інтернет-порталам. Там торгують меблями різного призначення та якості. І йти нікуди не потрібно.

Логічно почати з того предмета, без якого не обходяться ні в одній квартирі. Потрібен вибір корпусної шафи купе. Ця потрібна і дуже корисна річ має кілька призначень. Різновисокі книжкові полиці дозволяють помістити невелику бібліотеку. Ще залишиться місце для сувенірів і інших милих серцю дрібниць. А для DVD дисків передбачено цілий відділ. Такі меблі з легкістю замінять півкабінета, не зайнявши при цьому багато місця. Якщо вам потрібна гардеробна, а окремого приміщення немає, покличте на допомогу шафу купе. Вона з легкістю послужить вам сховищем для суконь і костюмів. Дзеркальний фасад виявиться корисним під час примірки, внутрішня підсвітка допоможе зорієнтуватися у виборі одягу.

Скільки буде коштувати глобальне оновлення парку меблів? Доцільно ознайомитися з цінниками в інтернет-магазинах. Зіставити ваш бюджет з вказаною сумою – справа техніки. У віртуальному прайсі напевно знайдеться бажаний предмет за прийнятною ціною. Трапляється, що володарі нестандартних квартир шукають щось неймовірне. Тобто таке, чого в природі поки не існує. З цим можна боротися шляхом виготовлення меблів на замовлення. Маючи на руках точні виміри, деякі громадяни самостійно роблять розрахунки шаф за допомогою спеціальних програм.

Процес виконання заявки займає, як правило, близько двох місяців. Відлік починається з моменту відвідування майстром вашої квартири. Розміри відомі, побажання замовника зафіксовані, залишається чекати готовий виріб. Можна звичайно модернізувати і те, що ще не встигло вийти з моди. Припустимо, у вас є простий майже новий гардероб. Але з дзеркальним фасадом він виглядав би просто чарівно. Тоді є резон зробити двері для шаф купе на замовлення , і поміняти зовнішній вигляд старого друга. Це чудовий вихід при скромному бюджеті: і інтер’єр поміняли, і кошти зекономили. До того ж, дверцята такої конструкції все одно необхідно міняти років через 5-6. Шарніри зношуються і видають противний скрип.

Таким же чином можна вчинити з книжковими вмістищами. Додаємо до вже наявних пристроїв відповідні за розміром і дизайном блоки. Існують спеціальні додаткові секції кутовий чи іншої конфігурації. Придбавши нові деталі, меблі матимуть дещо інший зовнішній вигляд. Власне цього ми і намагалися досягнути.

Схожі публікації:

Залишити коментар