Вбудовувані аксесуари для кухні

Розглядаючи каталоги кухонних меблів, у більшості випадків, ви бачите лише лицьову частину різних моделей кухонь. А що ж може ховатися за гарними фасадами кухонних меблів, не залежно від того класична це модель, модерн або HI TECK?

Досить зручні механізми стовідсоткового висунення ящиків, корзин, сіток, з плавним подальшим закриттям, здатні витримувати навантаження до 40кг, які знаходять все більше застосування.

Інші ж пристрої можуть бути обрані вами в залежності від необхідності і смаку. Наприклад, якщо ви вибрали кутову модель кухні, то існують спеціальні механізми, що дозволяють повністю зайняти простір усередині кутовий бази, це і звичайні механізми типу «карусель», і більш технологічні і дорогі типу «чарівний куточок». Крім того, механізмом «карусель» можна забезпечити і кутову навісну поличку.

Можливість погладити випрану у вбудованій пральній машині білизну прямо на кухні дає дошка прасувальна складная, яка монтується в висувний ящик.

Варіантів само різних висувних сіток налічується понад півтора десятка: це і бутилочніци, і «тандем тумби», кошики для піддонів, комплекти «фронталь» і «Дабл».

Крім того, на невеликих кухнях є можливість збільшення робочої зони за рахунок дошки обробною, яка вбудована у верхній висувний ящик, і при відкриванні його, розташовується на одному рівні з кухонних стільницею .

Всі ці та багато інших аксесуари ви можете замовити окремо і самі поставити в свій вже готовий кухонний набір. А в деяких фірмах вони входять в комплектацію стандартних баз і полиць.

Читайте на cайті:

Залишити коментар