ВБУДОВАНІ ШАФИ-КУПЕ

Вбудовані шафи-купе – одне з раціональних рішень в сучасному благоустрої квартир. Як мінімум, корисно буде дізнатися декілька фактів щодо цього предмету меблів.

Проблема раціонального використання житлового простору завжди стояла досить гостро. І сьогодні однією з головних спеціалізацій у багатьох компаній з виробництва побутових меблів є вбудовані шафи купе. У чому їх популярність? Чому саме цей предмет меблів найбільш часто замовляють власники житлоплощі?

Cекрет, мабуть, в їх мобільності і функціональності. Вони гармонійно вписуються практично в будь-який інтер’єр – все залежить від об’єму приміщення. В одних випадках дуже зручно використовувати кутові шафи купе . Особливо, якщо площа порівняно велика, і вам хочеться максимально її зберегти. Також їх можна застосувати в тому випадку, коли необхідно приховати якусь непривабливу частину квартири.

Двері вбудованої шафи-купе – особлива тема. У наш час вони можуть стати справжнім витвором мистецтва. Все залежить від вашої фантазії. Можна їх просто матувати – в такому випадку використовується особлива піскоструминева обробка скла. Можна зробити двері вбудованої шафи-купе дзеркальними і візуально розширити простір. Малюнки на дзеркалах в такому випадку – теж цілком доречний елемент. Але ще краще виглядатимуть малюнки на склі. Їх вибір може бути найрізноманітнішим, а двері купе органічно впишуться в загальну картину.

Крім того, безпосередньо двері купе можуть виконувати роль додаткового аксесуара до килима, наприклад. Загалом, все залежить від вашого «польоту фантазії». Необхідно лише відзначити, що на даний момент можна втілити в життя практично будь-яке рішення навіть самого сміливого дизайнера.

Що стосується цін на вбудовані шафи-купе, то ви самі зможете взяти участь у їх визначенні. Вони формуються в залежності від якості матеріалів, які пропонуються до використання, фурнітури, складності виготовлення і інших чинників. Чим більше різноманітних елементів, чим цінніші матеріали, чим незвичніша конфігурація – тим, звичайно, вища вартість. Але при цьому ви отримуєте ексклюзивну модель шафи, яка ідеально вписується саме у ваш будинок. При цьому шафа дійсно зможе виконати відразу декілька функцій – служити для зберігання речей, прикрашати приміщення і закривати непотрібні порожнечі (ніші, кути і т.п.).

Без хорошої шафи важко уявити собі сучасний інтер’єр будинку. Вбудовані шафи-купе – це красиво, раціонально і актуально.

Читайте на cайті:

Залишити коментар