Тумба під телевізор

Тумба під телевізорТумба під телевізор – важлива деталь в меблевому інтер’єрі квартири. Стиль кімнати, в якій буде перебувати телевізор, диктує стиль меблів, а значить і TV тумби.

Якщо, наприклад, ваша вітальня витримана в класичному стилі, можливий варіант, коли ніша під телевізор знаходиться в меблевій стінці.

Або це може бути окремо стояча TV тумба висотою 82-84 см або 60-63 см, шириною до 80 см. Більш низька тумба зручніша, якщо переглядати телевізор сидячи або лежачи на дивані.

У таких тумб також є ніша для установки відео або DVD і висувною скринькою під всякі дрібниці.

Модерн або хай-тек передбачає невисокі до 40 см, довгі до 2,5 м тумби в яких поєднуються скляні зсувні стулки і висувні ящики.

Відповідно чим довша тумба, тим більше в неї і на неї поміститься всякої апаратури.

Крізь скляні (навіть матові) розстібні або зсувні дверки вільно проходять ІЧ-промені від пультів управління тієї чи іншої апаратури.

Отвір в задній стінці тумби дозволяє сховати всі проводи.

Якщо ж ви вирішили повісити телевізор на стіну, то під ним на підлозі все одно потрібна тумба для додання інтер’єру закінченості і краси.

Важлива деталь при розстановці меблів: безпечна для ваших очей відстань до телевізора дорівнює не менше ніж трьом діагоналям екрану TV.

Читайте на cайті:

Залишити коментар