Тенденції та головні особливості круглих матраців

круглі матраци

Від того, наскільки комфортний і глибокий наш сон, безпосередньо залежить не тільки наш настрій вранці і протягом дня, але і здоров’я. А здоровий сон дуже важко уявити собі без відповідного матраца, саме тому його вибір – справа дуже відповідальна і серйозна.

Навіть якщо у вас вже є матрац, необхідно звернути увагу на те, скільки років він вам служить. Адже якщо ви користуєтеся ним більше десяти років – терміново купуйте новий!

Добре, що сучасний асортимент матраців величезний – це зручні ортопедичні матраци, матраци нестандартних форм і розмірів.

Хотілося б звернути вашу увагу на модні тенденції у виборі матраців. Сьогодні, як ніколи, популярні круглі матраци , які ідеально підійдуть тим покупцям, які цінують свій комфорт, але при цьому хочуть купувати щось дійсно оригінальне й корисне.

Якщо ви вирішили придбати матрац, то обов’язково варто визначитися з його розміром, виробником, забарвленням. До того ж важливо, щоб він повторював контури вашого тіла, тоді сон на круглому матраці буде особливо корисний і приємний.

Людям, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом, необхідно купувати тільки ортопедичні матраци, виконані з натуральних матеріалів.

Круглі матраци мають такі ж характеристики, як і традиційні прямокутні матраци. Вони так само корисні для спини і здоров’я в цілому. Ви відразу зможете оцінити їх зручність, і навіть пара годин сну на круглому матраці здадуться вам відмінним відпочинком. До того ж міцний сон добре стимулює інтелектуальну діяльність.

Так що круглі матраци підходять не тільки любителям ексклюзиву, але і тим, хто піклується про своє здоров’я.

Круглий матрац може мати блок незалежних пружин або обходитися зовсім без них.

Для виробництва подібних матраців виробники можуть використовувати штучний або натуральний латекс, велюрову тканину. Розрізняються вони і по своєму наповнювачу – це може бути бавовна, овеча вовна і т.д. Для алергіків краще буде придбати круглі матраци з гіпоалергенним наповнювачем.

Вартість круглого матраца безпосередньо залежить не тільки від його виробника, але і діаметра. Чим більший матрац, тим дорожче його ціна.

Розмір круглого матраца повинен збігатися з розмірами вашого ліжка, інакше він буде сповзати, а спати на ньому буде незручно.

Якщо ви хочете купити саме круглий матрац, то ідеальним вибором стане все-таки ортопедичний матрац, оскільки хребет на ньому буде відпочивати і знаходити правильне для нього положення. Найпопулярнішими є круглі матраци з блоком незалежних пружин, тому що вони можуть підлаштовуватися під конкретні ділянки тіла.

Читайте на cайті:

Залишити коментар