Табурети і стільці для кухні

Чи комфортно вам споживати їжу – у великій мірі визначається тим, на чому ви в цей час сидите.

У більшості випадків, підбираючи кухонний стіл , ви купуєте разом з ним і табурети або стільці. Їх зовнішній вигляд багато в чому залежить від стилю кухонних меблів та кухонного столу.

Табурети в кухню виготовляють в основному з натуральної деревини. Рідко коли вони можуть бути виконані з ЛДСП або металу. Серед величезної кількості моделей табуретів важливо звернути увагу на те, як кріпляться ніжки до сидіння.

Найнадійнішим варіантом вважається коли до внутрішньої сторони сидіння кріпиться металева (алюмінієва) рамка, в отвори якої вгвинчуються дерев’яні ніжки за допомогою металевих шпильок.

Сидіння табурета може бути жорстким, виготовленим з ЛДСП або дерева, м’яким – оббите тканиною з поролоном або штучною шкірою, плетеним з соломки.

Кухонні стільці виготовляють з металу або натурального дерева. Металеві стільці більш надійні, але впишуться не в будь-який інтер’єр.

Як і у табуретів, сидіння у стільця може бути жорстке – з натурального дерева, м’яке – оббите натуральної або штучною шкірою, плетене, також воно може бути оббите будь меблевою тканиною.

При купівлі табуретів або стільців обов’язково присядьте на що сподобався екземпляр. Переконайтеся в тому, що вам зручно, адже зовнішня краса не завжди означає комфорт.

Читайте на cайті:

Залишити коментар