Системи конструкцій шаф-купе

При купівлі шаф-купе особливу увагу слід приділити конструкції шафи. На ринку представлена ​​велика кількість шаф і виробників, але всі вони при виготовленні використовують два основних типи конструкцій.

Перший тип конструкції – підвісна система, в якій роликовий механізм знаходиться вверху дверей. Такі шафи-купе мають більш низьку вартість, різноманітність колірної гами, ідеально впишуться в будь-який інтер’єр приміщення.

Особливістю підвісної системи є можливість застосування в якості дверей панелей ДСП. ДСП – один з найпопулярніших матеріалів, який використовується при виготовленні шаф-купе. Його основна перевага – низька вартість.

Другий тип конструкції – рейкова система. Роликовий механізм в ній знаходиться як в нижній, так і у верхній частині дверей шафи. Рейкова конструкція підрозділяється на алюмінієві і сталеві системи, в яких каркас дверей виконаний з алюмінію і сталі, відповідно.

Основна перевага рейкової системи полягає в можливості інтеграції дзеркала розміром з величину дверей.

Рейкова система шаф-купе, виконана із сталі, є оптимальним співвідношенням ціни і якості. Сталева система дешевша за вартістю від алюмінієвої, але міцніша за якістю підвісної системи. Єдиним негативним моментом сталевої системи виступає обмеження за вагою дверей. Даний фактор утворюється за рахунок кріплення роликів на двері з внутрішньої сторони. Також дзеркало в сталевій системі вставляється в рамку без ущільнювача.

Рейкова система з алюмінію являє собою найнадійніший і дорогий тип конструкції. Алюмінієвий профіль володіє високим ступенем жорсткості і малою вагою, що робить двері міцними. Роликовий механізм в алюмінієвій системі розташовується на підшипниках, колеса покриваються тефлоновим покриттям. Завдяки цьому двері тихо і легко відкриваються. Дзеркало монтується не в алюмінієву рамку, а в силіконову прокладку, що гарантує його щільне і надійне прилягання.

Купивши шафи-купе на замовлення з алюмінієвою системою, ви на найближчі 12-14 років точно не будете відчувати потреби в покупці нової шафи. Принаймні, якщо така покупка й відбудеться, то її причиною точно не стане поломка алюмінієвої конструкції шафи-купе.

Схожі публікації:

Залишити коментар