Сучасні тенденції виробництва меблів для кухні

МЕБЛІ ДЛЯ КУХНІ це один з найбільш важливих елементів інтер’єру будь-якого житлового приміщення. Дана категорія меблів повинна відповідати суворим стандартам якості, надійності, естетичності й ергономічності.

При розробці і виробництві кухонних меблів особливу увагу приділяється якості і екологічності використовуваного матеріалу. Для створення елітних, дорогих кухонних гарнітурів, використовуються натуральні масиви дерева.

Незважаючи на явні переваги меблів з масиву, такі гарнітури володіють і деякими недоліками, в першу чергу це пов’язано з високими виробничими витратами.

Також масив, це вельми примхливий матеріал, що вимагає ретельного догляду, при недотриманні строгих експлуатаційних вимог, кухня з масиву швидко втрачає свої естетичні та функціональні характеристики.

Зокрема, при різких перепадах температурно-вологісного режиму, масив швидко вбирає вологу, окремі елементи гарнітура можуть набухати, в результаті чого фурнітура може відшаруватися, а дверцята складно закриватися.

Масив також обмежений в колірних варіаціях і текстурі, через що деякі дизайнерські й стилістичні рішення при створенні кухонних гарнітурів з масиву, не можуть бути реалізовані.

Всі ці проблеми легко вирішити шляхом заміни натурального масиву на сучасний, простий у використанні, міцний і екологічно чистий матеріал, як МДФ або ДСП.

Кухонний гарнітур з сучасних матеріалів не тільки значно відрізняється у вартості, але і володіє хорошими експлуатаційними характеристиками і відкриває широкі можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень.

Каркас з МДФ легко піддається фізичній обробці, а в якості покриття використовуються ламіновані пластини, колірний діапазон яких практично не обмежений. Таким чином, при створенні кухонних гарнітурів, куточків і обідніх груп на основі МДФ або ДСП, розробники меблів не обмежені в стилістичному і дизайнерському відношенні.

Ламіноване покриття імітує такі масиви дерева, як дуб, бук, вільха, і багато інших. Так, при використанні сучасних матеріалів та інноваційної технології, виробники меблів можуть запропонувати широкий вибір текстури і забарвлень, при цьому, значно скорочуючи виробничі витрати і зберігаючи функціональність, естетичність і ергономічність меблів.

Купити кухонний гарнітур економ класу, сьогодні можна практично в будь-якому регіоні України, а також, за допомогою інтернет сервісу, що надає зручну форму замовлення і вигідні умови покупки.

На віртуальному сервісі можна вибрати не тільки кухонний гарнітур, але і придбати кухонний куточок , який також є одним з основних складових інтер’єру будь-якої кухні. Кухонні куточки також виробляються на основі МДФ з м’якою оббивкою з тканини або шкір замінника.

Велике розмаїття стилів і колірної гами, текстури, моделей і модифікацій, все це сьогодні можуть запропонувати виробники меблів для кухні.

На даному етапі розвитку ринку меблів великим попитом користуються модульні кухонні гарнітури, модульна основа дозволяє ефективно організувати корисний експлуатаційний простір приміщення, замінювати деякі модулі, залежно від індивідуальних особливостей кожної окремої кухні.

Сучасні виробники воліють працювати, використовуючи інноваційні інформаційні технології, за допомогою віртуальних вітрин, на яких кожен споживач може ознайомитися з повним асортиментом пропонованих меблів для кухні, вибрати найбільш відповідний варіант для організації інтер’єру своєї кухні і здійснити замовлення меблевого гарнітура.

Схожі публікації:

Залишити коментар