Стильні білоруські кухні

Ще з радянських часів на вітчизняний ринок поставлялася білоруська продукція високої якості. Білоруські кухні займають гідне місце серед цієї продукції. Стильні гарнітури завжди користувалися популярністю серед наших співвітчизників. Продукція, вироблена в Білорусії, асоціювалася зі словами: добротність, якість, функціональність, сучасний дизайн, низькі ціни. Білоруські кухні поставляються до України в стандартній комплектації, а також існує можливість оформити замовлення за індивідуальними розмірами і бажаного дизайну. Завдяки бездоганній якості, відмінним експлуатаційним характеристикам і привабливому дизайну кухонні меблі залишається затребуваними у покупців. Невисока вартість і відмінна якість це ще один плюс білоруських меблів, в порівнянні з популярними аналогічними європейськими брендами.

Всі кухонні меблі, що поставляються з Білорусії, сертифіковані, відповідають стандартам якості України. Виготовляються дані меблі з екологічно чистих, безпечних і довговічних матеріалів на високотехнологічному німецькому та італійському обладнанні. Використання передових вітчизняних та європейських технологій дозволяє продукції бути конкурентно здатною. В даний час білоруські кухні можна придбати не тільки в Україні, і країнах Європейського Союзу, а й навіть в Північній і Латинській Америці. З кожним роком поставки кухонних меблів з Білорусії за кордон збільшуються.

Вітчизняний модельний ряд білоруської меблів для кухні має широкий асортимент, тут ви знайдете кухні традиційного стилю, класичного і сучасного дизайну. Останнім часом Білоруські виробники приділяють велику увагу виробництву нестандартних моделей, меблі виготовляються на замовлення за індивідуальними розмірами, що дозволяє підібрати гарні, зручні, якісні, стильні меблі для квартири будь-якого розміру. Вашій увазі торгові ряди надають широкий вибір гарнітурів, тут ви можете придбати за демократичними цінами кухню для великих просторих приміщень, з масиву або придбати економічний варіант в колірній гамі, яка гармоніює з вашим інтер’єром.

Схожі публікації:

Залишити коментар