Стіл із скла, або одне з найкращих дизайнерських рішень

У наші дні, що несуть з собою новизну, стиль і високотехнологічні рішення, не варто забувати про те, що такі важливі і необхідні предмети домашніх меблів, як кухонні або журнальні столи, можуть втілитися в щось дивовижне, ім’я якому – скло.

З давніх часів люди ставилися до скла і різних предметів, виконаних з нього, з великим трепетом і благоговінням. І це не дивно, адже такий дивовижний прозорий матеріал міг влаштовувати чудову гру сонячних відблисків, служити гарною прикрасою будинків і будівель, уособлювати чистоту і легкість. Проте скло завжди вважалося дуже крихким матеріалом, який через неакуратне поводження готовий був розсипатися на незліченну кількість кусочків.

Наше століття все змінило. Ще зовсім небагато часу тому, навіть важко було собі уявити, що такі незамінні і важливі предмети домашніх меблів, як журнальні або кухонні столи, можуть бути виконані зі скла. Революційні досягнення в області надміцних матеріалів зіграли в цьому ключову роль, що в ту ж мить було підхоплено різними фірмами-виробниками меблів і працюючими в них дизайнерами.

Ні для кого не секрет, що кухня завжди вважалася і вважається центральним місцем у будинку і являє собою символ домашнього вогнища. А центральним місцем кухні завжди був і буде кухонний стіл для всього сімейства. Аналогічним чином справи йдуть і з вітальні, де елегантний і стильний журнальний столик є тим предметом, на якому завжди зупиняється погляд гостей, знайомих та інших домашніх відвідувачів.

Скло, з якого виготовляються такі столи, являє собою сукупність виключного дизайнерського рішення і надійного і міцного протиударного матеріалу. Таким скляним столам не страшні подряпини, так як спеціальне скло, з якого вони виконані, володіє надзвичайною міцністю, так що придбати меблі з загартуванням скла вже не проблема. Більше того, скляні стільниці здатні витримувати великі статичні і динамічні навантаження, а значить, по міцності збігатися з деревом і навіть металом.

Скляні столи можуть мати різні кольорові гами і всілякі відтінки, якими наділяють скло виробники подібних меблів. Технологічно такі столи можуть мати вигляд як цілісної скляної конструкції, так і гармоніювати із сталевими й пластиковими доповненнями. Їх форми і розміри також можуть бути різні, починаючи від мініатюрних журнальних столиків з плавними лініями і обводами і закінчуючи великими і масивними кухонними столами для всієї родини. Можна вибрати класичний прямокутний або овальний стіл. Комусь більше до душі скляний кутовий стіл для кухні.

Інтер’єр будь-якого будинку здатний придбати унікальну «ізюминку» в особі скляного столу, який не тільки вірою і правдою прослужить багато років, але і наповнить домашню атмосферу теплом і затишком.

Читайте на cайті:

Залишити коментар