Стійки і підставки під сучасні телевізори

підставки під сучасні телевізориВ даний час нерідко можна зустріти в квартирах і офісах широкоформатні плазмові або рідкокристалічні телевізори, підвішені до стелі або прикріплені за допомогою кріплення на стіну. Здавалося б, кріплення – ідеальний варіант для інсталяції телевізора, але в цьому способі установки ТБ є і свої недоліки. Головний з недоліків – звичайно втрата мобільності та свободи переміщення. При установці настінного кріплення може виникнути необхідність в монтажі проводки і штроблення стін. А якщо недавно був зроблений ремонт? Одним з варіантів вирішення даної проблеми може бути купівля спеціальної стійки під телевізор.

Стійки під жк-телевізори і плазмові панелі мають свої переваги і недоліки.

Основним з недоліків такого способу встановлення TV є необхідність відвести частину площі приміщення під підставку.

Всі стійки і тумби під телевізори підрозділяються на два види: підставки для ТВ з кріпленням і стійки без кріплення. Стійки без кріплення зазвичай мають кілька додаткових полиць для інсталяції компонентів домашнього кінотеатру. При цьому саму верхню полицю займає плазмова панель або жк-телевізор. Основний недолік таких стійок – це неможливість відрегулювати висоту розміщення екрану, яка зазвичай лежить в діапазоні від 60 до 100 см.

Підставки для тв з кріпленням дають можливість підвісити телевізор на значній висоті і зазвичай мають можливість відрегулювати висоту підвісу. Деякі стійки з кріпленням мають можливість повороту телевізора вліво-вправо. У більшості підставок з кріпленням є кабельний канал, який проходить всередині спрямовуючої колони, до якої кріпиться саме кріплення. Кріплення, що входять в комплект поставки, універсальні, або відповідають стандартам VESA і можуть бути застосовані для підвісу практично всіх сучасних плазмових і LCD-телевізорів. Ну і звичайно варто згадати, що стійки характеризуються величезною кількістю форм і розмірів. Виробники таких підставок використовують найсучасніші і красиві матеріали, залучають до розробки відомих дизайнерів, використовують сучасні технології для з’єднання окремих вузлів. Сучасна стійка під телевізор – це дуже високотехнологічний і елегантний виріб, якому приємно довірити ваш великий телевізор!

Читайте на cайті:

Залишити коментар