Спальні в класичному стилі фабрики Tomasella (меблі Італія)

меблі італіяУ стандартний набір спальні входять ліжко , частіше розміром 160х190 см, шафа 4-х або 6-ти стулкова, комод з 3-ма висувними ящиками, дзеркало і дві тумби. Крім того, фабрика пропонує додатково комоди з шістьма і чотирма ящиками, туалетний стіл і, як опцію, дзеркала на двері шафи.

Модельний ряд нараховує більше 10 різних варіантів зовнішнього вигляду ліжок, тумбочок, обробки стулок шаф. І три можливих варіанти кольору: італійський горіх, вишня і молочно білий.

Важливо те, що певна модель випускається в своєму кольорі.

Також можливий варіант спального гарнітура з металевим ліжком з елементами ковки .

Каркаси ліжок, декоративні накладки шаф, тумб, комодів виготовлені з натурального дерева. Площинні елементи: стінки шаф, двері шаф виготовлені з ламінованого тамбурата, що надає їм легкість без втрати міцності. Стільниці комодів, тумб, туалетних столів з ЛМДФ забезпечені декоративним кантом з дерева.

Комплекти поставляються в стандартному виконанні: тобто на одну секцію шафи – одна полиця і одна штанга для плічок. Внутрішні ящики – один комплект на шафу. Ліжко в комплекті без підматрацника і матраца. Дверцята шафи – без дзеркал.

Ціна стандартного комплекту з 4-х стулковою шафою може варіюватися від 30 до 40 тисяч гривень.

Читайте на cайті:

Залишити коментар