Шафи купе – комфорт для вашого житла

Сучасні меблі дозволяють створити комфортну домашню обстановку і являються одним з елементів дизайну інтер’єрів. Практичний і зручний предмет меблів, який впишеться в будь-який інтер’єр – це шафа купе на замовлення.

Сучасне життя таке, що вільний простір, що оточує нас, весь час зменшується. Та й ми самі обмежуємо його, завалюючи наші, і без того невеликі квартири громіздкими меблями. Відмовтеся від обридлих стереотипів, розширте межі свого особистого простору за допомогою сучасних технологій у виробництві і дизайні меблів, позбудьтеся від незручних гардеробів і замовте собі шафу купе.

Шафи купе можна розташувати практично, всюди де вам потрібно в квартирі, оскільки збірка шафи-купе здійснюється за принципом конструктора з необмеженою кількістю технічних рішень. Внутрішні складові шафи-купе, можуть бути такими, які потрібні споживачеві: полки, сітки, вішала для одягу, прасувальні дошки або металеві корзини. Колір і відтінок за бажанням замовника, різноманітність матеріалів дозволяє вписати шафи купе в будь-який інтер’єр.

Шафа-купе з дзеркальними дверима дозволить візуально збільшити простір вашої кімнати. Дерев’яний шпон – для любителів класичного інтер’єру. Віддаєте перевагу сучасному стилю – комбінуються в обробці вашої шафи-купе декоративний пластик і тоноване скло: сьогодні величезний вибір наповнення для дверей купе – акрилові пластики прозорі і матові, дзеркала срібло, бронза і інших відтінків, бамбук і ротанг. Додатково на дзеркала та скло можна додати піскоструменевий малюнок або фьюзінг.

Розташувати вашу шафу-купе можна практично де завгодно, в будь-якій ніші або простінку, принцип конструктора допоможе вирішити і цю проблему. Шафа може не мати задньої або бічної стінки, верхньої або нижньої, залежно від вимог замовника.

Шафи купе можуть закрити кут і зробити корисною той простір, який раніше ніяк не міг бути використаним. Економлять місце і дверцята шафи, адже вони не відчиняються назовні, а зрушуються і розсуваються.

І не бійтеся, що в шафи купе не влізуть всі ваші речі. Комбінуючи різні внутрішні компоненти і складові, ви можете розмістити у вашій шафі-купе набагато більше речей, ніж у звичайній.

Схожі публікації:

Залишити коментар