Шафи-купе – доступна розкіш для Вашого будинку

Сучасні шафи-купе – це необмежені можливості в області нестандартних інтер’єрних рішень.

На ринку є широкий вибір шаф-купе класу «люкс», виготовлених на основі високоякісних європейських комплектуючих. Оскільки власне виробництво шаф здійснюється в Україні, а поставка несучих металевих профілів організована безпосередньо від виробника, поєднання «ціна-якість» в більшості випадків оптимальне.

Найрізноманітніші варіанти оформлення, а також можливість виготовити шафу нестандартного розміру дозволяють клієнтам нетривіально підходити до питання меблювання і домагатися вражаючих результатів.

Сучасні шафи з ковзаючими дверцями – це необмежені можливості в області нестандартних інтер’єрних рішень. До Ваших послуг вишукані моделі шаф, виконані в класичному та авангардному стилях. Також представлені моделі, які будуть добре виглядати в інтер’єрі, витриманому в етнічному стилі, в стилі хай-тек і ін.

Різноманітні варіанти оформлення – необмежене поле для Вашої фантазії. Якщо ж Ви все ж не знайдете серед пропозицій варіанту, який Вас влаштує, шафа за своїм смаком Ви зможете виготовити на замовлення. Відповідно до зазначених Вами параметрами буде виготовлена ​​основна несуча конструкція нестандартних розмірів. Завдяки цьому Ви зможете встановити шафу в порожній ніші, в кутку або в простінку.

Оформлення стулок і наповнення шафи також повністю залежить від Ваших побажань. До ваших послуг більше 100 забарвлень ДСП марки Egger, а також можливість встановити дзеркальні або скляні стулки. Усередині шафи Ви зможете на свій розсуд розмістити штанги, гаки або полиці – таким чином, простір «купе» можна перетворити в бібліотеку, гардероб, комору, буфет, шафа для дитячих іграшок. Універсальні шафи-купе допоможуть Вам раціонально організувати простір в квартирі і реалізувати будь-які задуми в сфері інтер’єрного дизайну.

Схожі публікації:

Залишити коментар