Шафа-купе з шкіряною обробкою – стильний предмет інтер’єру

Шафа-купеМеблі з шкіри – символ розкоші.  Раніше її купити могли тільки заможні люди.  Сьогоднішнє виробництво меблів використовує такі матеріали, які не поступляться натуральному матеріалу ні по міцності, ні за якістю, але сильно відрізняються в ціні. Такі матеріали використовуються не тільки при обробці меблів, їх використовують і для обробки шаф.

Шкіряні вставки – чудова прикраса фасаду шафи.  Інтер’єр отримує певну вишуканість і шарм.  Сучасні розробки пропонують використовувати різні колекції штучної шкіри з найрізноманітнішими забарвленнями і фактурами.

Можна зімітувати шкіру тварини: змія, крокодил, ігуана, зебра, теля, слон, страус, черепаха.  Можна використовувати вставки з геометричними принтами, художні малюнки, можна використовувати стрази.  Найцікавіше рішення – креш, тобто зморщена шкіра, різні плетіння, стилізовані під рогожу або гобелен.

На будь-якому фасаді буде чудово виглядати шкіряна вставка.  Нею можна прикрасити шафу-купе для спальні чи передпокою, стінку під телевізор, робочий кабінет.  З такої шкіри можна зробити різні фігурки, які потім використовувати як декор приміщення.  Такий матеріал дуже доречно виглядає на офісних меблях.

При виборі декоративних шкіряних вставок для шафи-купе, треба враховувати загальний стиль обробки і предметів інтер’єру.

Якщо в приміщенні вже є меблі зі шкіри, то краще всього використовувати схожий матеріал.  Якщо меблі оброблена тканиною, то для вставок можна підібрати відповідний матеріал.  За текстурою і малюнком вставки можуть бути ідентичні шпалерам, шторам.

Ідеальної точності не варто домагатися.  Достатньо, щоб оздоблювальні елементи були виконані в одному стильовому напрямі і поєднувалися за кольором.

Читайте на cайті:

Залишити коментар