ШАФА-КУПЕ: свобода і різноманіття вибору

Шафи-купе мають незаперечні переваги перед іншими видами шаф і стінок. Вони прекрасно вписуються в простінки, кути, ніші, мають масу конфігурацій, розмірів і форм. Усередині шафа-купе, особливо виконана на замовлення, може бути такою, яка потрібно споживачеві – мати певну кількість вішаків для одягу, ящиків, полиць, контейнерів і т.д. Залежно від потреб і можливостей сучасний покупець може вибрати один з декількох основних видів шаф-купе, які сьогодні на меблевому ринку України представлені досить широко.

Затребуваними на ринку меблів є шафи-купе економ-класу. Вони відносно недорогі, мають типові розміри і комплектацію. Для їх виготовлення використовуються сучасні матеріали вітчизняного виробництва та меблева фурнітура від провідних українських фабрик. Низька ціна обумовлена ​​не низькою якістю комплектуючих і матеріалів, а типовими моделями і типовим складанням. Такі шафи виготовляються швидко, що допомагає знизити їх вартість для покупця.

Багато споживачів воліють виготовляти шафи купе на замовлення. У цьому випадку замовник отримує повністю індивідуальну шафу, виконану за вказаними розмірами і конфігураціями. Така модель вимагає більше часу на виготовлення, так як необхідна участь замірника, дизайнера-проектувальника, технологів і збирачів. Замовна шафа-купе ідеально вписується в інтер’єр. Незважаючи на більш високу, у порівнянні з типовими моделями, вартість, такі шафи найбільш популярні серед споживачів.

Меблі класу люкс включають в себе і шафи-купе. Як правило, їх виконують з особливим проектам, вони строго відповідають стилістиці квартири. Для меблів вищого класу використовуються дорогі матеріали та фурнітура. Нерідко такі шафи мають вишуканий декор та оздоблення.

Залежно від типу розташування в приміщенні, шафа-купе може бути корпусною або вбудованою. Корпусна шафа – це окремий предмет меблів, який має стінки – задні і бічні, дах. Її можна пересунути в будь-яке інше місце, перевезти в іншу квартиру. Вбудована шафа часто не має задньої стінки, а іноді і бічних – якщо розташовується в приміщенні від стіни до стіни. Вбудовані моделі дуже зручні в невеликих приміщеннях, оскільки дозволяють максимально ефективно організувати простір. Але слід пам’ятати, що даний тип шафи-купе не можна або дуже складно переустановити в іншому місці.

Схожі публікації:

Залишити коментар