Шафа-купе – шафа на всі руки!

Бажання надати будинку сучасний стиль без захаращення простору може виповнитися з придбанням шафи-купе, яка виготовляється стандартним штатним чином або за індивідуальним задумом клієнта. У будь-якому випадку дизайнери рекомендують так звані вбудовані шафи-купе, здатні компактно розташуватися біля будь-якої стіни і, тим самим, виправити малогабаритність передпокою, спальні і т.д.

У шафах-купе знайдеться місце не тільки для одягу, а й для багатьох інших речей, починаючи від білизни і взуття та закінчуючи прасувальною дошкою, пилососом і інструментами. При цьому звернувшись до послуги з розробки персонального проекту, замовник має право попросити дизайнера про створення додаткових відділів і різного роду пристроїв, як, наприклад, коліщатка або світильника.

Можливість вписатися в будь-яку кімнату робить шафи-купе дуже функціональними меблями. Вітальня, ванна кімната, балкон – все це цілком може стати місцем установки шафи-купе. Розсувні двері з «дзеркальною начинкою» забезпечать більше простору і світла, а неординарність кольорової палітри профілю та меблевого дизайну підійде до будь-якого стильового напрямку приміщення.

При бажанні шафу-купе можна доповнити письмовим столом або книжковими полицями. Такий підхід дає виробу право брати участь в оформленні кабінету. А ось шафи-купе із двоспальним ліжком або прасувальною дошкою вітаються в спальні. Дизайнер може також створити шафу-купе для кухні, яка буде мати вологостійку поверхню і відділи для вбудованої кухонної техніки. Звичайно, така шафа-купе буде відноситись до нестандартних виробів. Але, тим не менше, дизайнерська майстерність не має меж, тому шафи-купе можуть використовуватися скрізь, де потрібно простір і затишок.

Схожі публікації:

Залишити коментар