Шафа-купе бути чи не бути?

Будинок – це місце, де кожен мріє зануритися в атмосферу гармонії. Тут все повинно бути максимально зручно і комфортно. Сучасні меблі – перший помічник у практичний і комфортному розташуванні речей.

Вам набрид безлад у домі? Ви шукаєте можливість облагородити вбудовані комори? Тоді вам варто звернути пильну увагу на шафи-купе .

З’явившись в недавньому минулому, вони набули велику популярність в Україні. Це пов’язано ще і з тим, що двері таких шаф відкриваються в одній площині і економлять тим самим багато місця. Оскільки в нашій країні досить багато малогабаритних квартир, то це більш ніж актуально. Зараз велика кількість підприємств, які займаються виготовленням шаф з розсувною системою дверей і найголовніше – роблять їх на замовлення. Це означає, що будь-яке побажання покупця щодо зовнішнього вигляду і його «начинки» можна реалізувати. Хороші шафи з розсувними дверима працюють безшумно, не кліпаючи і не скриплячи дверцятами.

Шафу-купе можна зробити непомітним сховищем майже всіх речей в будинку, оформивши максимально просто двері, наприклад з ЛДВП в тон стін або з використанням матового скла, яке надає візуальну невагомість конструкції. А можна зробити його і центром уваги, якщо шафа-купе буде єдиним предметом меблів в кімнаті з індивідуальним дизайном. Його розсувні двері і малюнком прикрасити можна, і застосувати натуральні матеріали, дзеркала, підсвічування. Такий предмет меблів дозволяє не тільки впорядкувати всі речі в будинку, але і створити затишок і приємну атмосферу.

Особливу роль шафи з розсувною системою дверей відіграють у вітальні. Це пов’язано з тим, що в багатьох квартирах вітальні дуже вузькі і не дозволяють встановити розстібні шафи, які займають при відкриванні багато місця. Що ще буде зручніше, це оформити двері шафи-купе в передпокої дзеркальним полотном. Це дасть можливість не шукати місце під окреме дзеркало і допоможе візуально збільшити простір. Крім того, якщо до шафи-купе підвести освітлення, то буде завжди легко знайти потрібну річ.

При виборі фірми-виробника слід звернути увагу на:

  • ціну. Якщо вона значно нижча середньоринкової, то під час виконання замовлення вона може збільшитися в кілька разів, або матеріали будуть низької якості (не відповідають екологічним нормам). У такому випадку краще попросити сертифікат;
  • наявність договору, в якому зафіксовані вартість і термін виконання замовлення. Це дасть можливість контролювати роботу і не дозволить порушувати виконавцем домовленість, щоб уникнути неустойки;
  • наявність акта здачі-приймання, а також всіх чеків та гарантії;
  • термін гарантії. Якщо він близько п’яти років і більше, бажано дізнатися відгуки інших клієнтів цієї компанії, тому що сильно завищений термін може бути просто маркетинговим ходом, що маскує інші недоліки.

Схожі публікації:

Залишити коментар