Що таке ідеальна кухня?

Кожен сантиметр простору вашої кухні повинен нести корисне навантаження, тим самим створюючи затишок і тепло, властиві тільки вашому дому. Правильний вибір меблів, забарвлення, освітлення – найважливіші елементи в створенні зручного і раціонального куточка вашої квартири. Тому покупку кухонних меблів без перебільшення можна назвати творчим процесом.

Хорошим помічником тут стане дизайн студія кухні. Дизайнери пройдуть з вами всі етапи створення сучасної кухні від розрахунку розмірів вашого приміщення, розробки ескізу, до підбору меблів.

Погодьтеся що, чималу частину часу, ми проводимо на кухні. Дизайн і стиль її повинні бути продумані до дрібниць. У разі, якщо кімната добре освітлюється сонячними променями, колірна гама може бути холодною – застосовуються різні відтінки блакитного і зеленого кольору. Кухня, яка страждає від нестачі сонячного світла, допоможе використання пастельних тонів – лимонного, рожевого, фісташкового, абрикосового. Перш ніж приступити до визначення стилю, порадьтеся з професіоналами. Вони допоможуть вам уникнути не потрібної насиченості та дратівної контрастності колірної гами.

За умови правильного вибору кухня може прослужити вам довгі роки. Кожен виробник, пропонує різні терміни експлуатації своєї продукції. У більшості випадків це залежить від матеріалів, з яких виготовлені меблі. Так німецькі виробники дають експлуатаційну гарантію на 15-20 років, фінські – на 10-15 років. Російський виробник найчастіше поступається світовим брендам кухонного виробництва і за умови використання імпортних комплектуючих дає 8-10 років гарантійної експлуатації.

Вартість кухні залежить безпосередньо від корпусного матеріалу. Найдорожчі, звичайно ж, дерев’яні, потім йдуть кухні, виготовлені з мультиплексу – це клеєні шари деревини різних порід, матеріал не схильний до дії води і не деформується. Ну і наприкінці цінової лінійки кухонні меблі, виготовлені з МДФ і ДСП.

При покупці меблів для кухні віддавайте перевагу меблям з МДФ, це більш міцний, а найголовніше, екологічно чистий матеріал. Купуючи ж устаткування з ДСП, обов’язково вимагайте сертифікат, що свідчить про рівень випарів шкідливих речовин.

Сучасні кухонні меблі рясніють різноманітними оздоблювальними матеріалами: санірувана сталь, високоміцне скло та шпони – натуральні і синтетичні, полімери. Використання стільниць із штучного і натурального каменю робить сучасні кухні більш екологічно чистими і функціональними.

Читайте на cайті:

Залишити коментар