Що потрібно знати покупцеві про журнальний стіл?

журнальний стілСьогодні у продажу можна зустріти велику кількість найрізноманітніших столів: дешевих і дорогих, самих різних конструкцій і з різних матеріалів. Адже це зручний і необхідний предмет меблів у квартирі. Він виконує важливе функціональне навантаження в будинку. Також можуть бути обідні, комп’ютерні, сервірувальні, кухонні, барні та інші різновиди. Кожен з перелічених видів має своє призначення і свою зону розміщення в квартирі. Останнім часом популярними в меблевому бізнесі стали журнальні столики, які представляють собою корисний і декоративний предмет меблів. Щоб покупець не заплутався в цій сфері продаж, важливо надати йому про них наступну інформацію.

Стіл журнальний відрізняється тим, що він низький і, як правило, маленьких розмірів. Зазвичай його ставлять у зону відпочинку, тобто в вітальню або спальню. Він зручний тим, що не займає багато місця і до того ж може стати чудовим елементом декору в кімнаті. Зазвичай на нього кладуть газети та журнали, але можна і розширити його можливості – наприклад, зробити сервірувальним. У такому випадку на нього можна покласти невеликі закуски, а також чай, каву або воду. Можна поставити на нього квіти, використовувати для гри в шахи чи нарди, та й просто складати на нього всякі дрібниці, які попадаються під руку.

Але чи може звичайний невеликий столик стати чудовою прикрасою інтер’єру і чарівно перетворити весь вигляд кімнати? Так! Головне – продумати, якої він буде форми і з якого матеріалу. Величезний вибір прекрасних, якісних, стильних і недорогих моделей ви можете знайти на сайтах.

Різною може бути форма стільниці: квадратна, прямокутна, кругла і навіть трикутна. Дуже зручною є модель-трансформер, в якій стільниця при необхідності висувається і, відповідно, збільшується в розмірах. Функціональність столу весь час підвищується, так як дизайнери додають все більшу кількість зручних деталей: це і коліщатка, завдяки яким його можна спокійно і без особливих зусиль пересувати з одного кінця кімнати в інший, це і розкладена стільниця, і висувні ящики.

Виготовляється стіл журнальний з різноманітних матеріалів, в числі фаворитів – дерево, метал, скло, камінь і навіть мармур. Моделі, виконані з дерева, часто інкрустовані, виглядають багато і дорого. Надається перевага породи дерев – це дуб, бук, сосна. Вони обробляються спеціальним просоченням і завдяки цьому служать своєму власникові багато років. Для тих, хто цінує сучасний дизайн, пропонується варіант з металевою опорою і скляною стільницею. Скло обробляється особливим чином, тому воно захищене від різних відколів і пошкоджень, а виглядає це неймовірно стильно. А любителі краси напевно виберуть стіл журнальний з каменю, по міцності перевершує дерев’яні та скляні та відрізняється оригінальним і неповторним малюнком.

Таким чином, надавши покупцеві повний набір відомостей про ваш товар, ви можете не сумніватися, що він зробить вибір на вашу користь!

Читайте на cайті:

Залишити коментар