Розробка проекту кухні, поради

Деякі поради, які можуть стати в нагоді при розробці проекту кухні і виборі меблів:

 1. На відміну від класики, кухні в стилі модерн мають деякі особливості в своєму плануванню. У більшості випадків модернові кухні, а також кухні в стилі хай-тек розташовуються по одній стіні.
 2. Важливо спочатку планувати місце під витяжку , так як навколо неї може бути відкритий простір, і довгий воздуховод до вентиляції буде виглядати непривабливо.
 3. При виборі кухні з підвісними базами важливо знати матеріал стін, на яких вони будуть висіти.
 4. Полиці з дверцятами, що відкриваються вгору не бажано розташовувати в кутку, впритул до бічної стіни. З огляду на те, що якщо кут між основною стіною і бічний менше 90 ‘дверки при відкритті і закритті можуть зачіпати її.
 5. Якщо у кухні відсутній цоколь, що закриває опори баз, то присутність посудомийної машини, яка встановлюється на підлогу, небажано, тому що вона не буде гармоніювати із загальним видом кухні.
 6. Присутність в кухонному гарнітурі довгих горизонтальних і вертикальних вузьких дверцят бажано розглянути ще в проекті. Так як ручки в тих і в інших кардинально різні і можуть не співпасти один з одним. Те ж саме відноситься і до загального вигляду кухні.
 7. По можливості потрібно прагнути до того, щоб в ряду полиць і в ряду баз не змішувалися горизонтальні і вертикальні дверки. Принаймні, потрібно домагатися того, щоб дверки були однакового розміру.
 8. Як і в одязі, так і в меблях не допустимо змішання стилів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

 • Дитячий письмовий стіл
  Дитячий письмовий стіл

  ліжечка для дітей
  Матраци та ліжечка для дітей: особливості вибору

  Шафа-купе
  Шафа-купе з шкіряною обробкою - стильний предмет інтер'єру