Розкладні скляні столи

Розкладні скляні столиТакий предмет меблів як столи зі скла стали досить популярними в останні роки. Нарівні з неразсувними столами широко поширені і розкладні скляні столи, наприклад італійської фабрики Effezeta або китайського виробництва.

Для їх виготовлення застосовується товсте до 10-15 мм термозакаленное скло.

Довжина і ширина столів може бути різною – від 90 до 160 см. А за рахунок розсування стіл може збільшуватися до 220 см.

Існує кілька варіантів розсування скляних столів.

Перший – додаткова частина вбудовується в середину. Відбувається це за допомогою спеціального механізму. Ви тягнете на себе одну половину основної стільниці, друга половина при цьому теж зміщується на таку ж відстань. При повному розсуванні в середині автоматично з’являється вставка, потім стільниці зсуваються. При діях зворотного порядку стіл приймає початковий вигляд.

Другий спосіб розсування столу – з обох сторін основної стільниці з-під неї висуваються додаткові вставки і за допомогою спеціальних механізмів піднімаються на рівень і встають впритул до основної стільниці.

Крім того, існують варіанти, коли круглий скляний стіл також може складатися. Частини сектора круглої стільниці прибираються під неї з одного або з двох сторін. Такий стіл можна поставити впритул до стіни, а при повному розкладанні його діаметр складе 120 см.

Механізми розкладання і моделі скляних розсувних столів з Італії та Китаю багато в чому ідентичні.

Але ціна італійських моделей в 1,5-2 рази вища, ніж аналогічних китайських, що обумовлюється таким же співвідношенням якості.

Читайте на cайті:

Залишити коментар